Lemurijské sesterstvo
Lemurijské kódy pro aktivaci

Lemurijské kódy pro aktivaci

• Sada 11 karet, cca 10x10 cm

• Příručka

Lemurijské kódy pro léčení jsou základem systému pro znovuprobuzení původních kódovaných hvězdných aktivací, které byly lidstvu předány jako posvátný dar Plejáďany před velmi dlouhou dobou. Tyto kódy byly energeticky vloženy do 11 karet s obrázky a slovy a jsou programovány skrze krystalickou Merkabu, aby propojily fyzické body na těle, kde jsou uskladněny informace hvězdné šablony čekající na vyvolání akášické paměti.

Popis

Informace a obrázky na kartách přišly prostřednictvím akášického rozpomenutí lemurijské kněžky Mele´ha - Dr. Amber Wolfové - a vizionářky a výjimečné umělkyně Aurelien Pumayany Floretové. Díky jejich vlastnímu rozpomenutí se tato slova a obrázky poprvé objevují společně. Duch svedl tyto dvě staré duše žijící v rozdílných kulturách a zemích, aby společně sloužily lidstvu. Při své tvorbě důvěřovaly kouzlu synchronicity a božskému načasování. Je jejich touhou pomoci znovuprobuzení lemurijsko-plejádského vědomí, sebe-zmocnění a schopnosti duchovních lidí znovu se uvést do rovnováhy. Lemurijské kódy pro léčení jsou pro každého, kdo si přeje probudit a rozvinout svou schopnost vytvořit ve svém životě sebeléčení.

V krystalické Merkabě buněčné paměti naší DNA neseme vzpomínky na naše dary, dovednosti a schopnosti, které byly vloženy do našeho genetického kódu v Lemurii. Když je probudíme a odhalíme, vneseme tyto nástroje do našich životů, abychom je dnes mohly použít.

POZOR! Tato sada karet je určena pouze pro VÁS. Pokud budete chtít později použít karty k léčení ostatních, použijte jinou sadu karet.

OBJEDNÁVKA - tyto karty můžete objednat samostatně přímo z webu Amber Wolf, ale mějte na paměti, že dopravné z USA do ČR je zhruba stejné jako cena celé sady karet!!! Pro zjednodušení vám nabízím HROMADNOU OBJEDNÁVKU.


Cena karet: 15 USD (cca 345 Kč)

Cena přepravy z USA do ČR (k objednateli): + cca 15 USD (při větším množství objednávek je možná sleva).

Aktualizace 26.09.: pro srovnání - pokud byste si zboží objednali na přímo z USA, byla by cena za 1 sadu karet cca 690 Kč. Pokud objednám hromadně, bude cena o několik Kč nižší (většinou ne o mnoho, musím zaplatit DPH a clo), ale včetně překladu! Po uzavření hromadné objednávky vám odešlu potvrzení a informace pro platbu předem - prosím, zaplaťte obratem.

Karty jsou v angličtině, mohu vám je však za symbolický poplatek přeložit.
UZÁVĚRKA hromadné objednávky: 28. září 2017!!!

Objednávka karet na adrese: kucharova.marie@seznam.cz. Prosím, uvádějte rovnou, zda máte zájem i o překlad těchto karet.

Platba předem. 

Aktualizace: termín dodání se posunul, jelikož se autorka stěhovala a o několik týdnů se opozdila s odesláním zboží, které pak ještě nějakou dobu putovalo sítí překladišť. Nicméně již je v ČR a čekám, až jej Česká pošta proclí. Jakmile budou tyto náležitosti vyřízeny, zboží bez prodlení odešlu k vám. Nemohu rozesílat informace na jednotlivé maily (jen by to ještě celou věc zdrželo), nicméně sledujte FB stránky, informuji vás hromadně. Díky za pochopení.

AKTUALIZACE 14.11. - veškeré dokumenty mám již dávno připravené, ale bohužel Amber neodpovídá na e-maily. Dosud mi neposlala fakturu a bez ní nemohu zboží proclít. Je to jistě i tím, že prováděla velmi silné meditace k 11.11. a chystá velkolepé celosvětové události u příležitosti slunovratu. Snad to již brzy pošle. Určitě dám vědět. Budu jen ráda, pokud to podpoříte svou čistou energií. Znovu velmi děkuji za vaše pochopení a trpělivost. 
21.11.: Zboží je již procleno a na cestě ke mně. Jakmile dorazí, obratem zabalím a začnu rozesílat. Nejprve karty a CD, překlady budou následovat co nejdříve (neměla jsem bohužel texty předem) mailem. Znovu díky za trpělivost.