Lemurijské sesterstvo
Lemurijské kódy pro aktivaci

NOVÉ!!!
Doplňkové informace k Lemurijským kartám:

Lemurijské kódy pro aktivaci

• Sada 11 karet, cca 10x10 cm

• Příručka

Lemurijské kódy pro léčení jsou základem systému pro znovuprobuzení původních kódovaných hvězdných aktivací, které byly lidstvu předány jako posvátný dar Plejáďany před velmi dlouhou dobou. Tyto kódy byly energeticky vloženy do 11 karet s obrázky a slovy a jsou programovány skrze krystalickou Merkabu, aby propojily fyzické body na těle, kde jsou uskladněny informace hvězdné šablony čekající na vyvolání akášické paměti.

Popis

Informace a obrázky na kartách přišly prostřednictvím akášického rozpomenutí lemurijské kněžky Mele´ha - Dr. Amber Wolfové - a vizionářky a výjimečné umělkyně Aurelien Pumayany Floretové. Díky jejich vlastnímu rozpomenutí se tato slova a obrázky poprvé objevují společně. Duch svedl tyto dvě staré duše žijící v rozdílných kulturách a zemích, aby společně sloužily lidstvu. Při své tvorbě důvěřovaly kouzlu synchronicity a božskému načasování. Je jejich touhou pomoci znovuprobuzení lemurijsko-plejádského vědomí, sebe-zmocnění a schopnosti duchovních lidí znovu se uvést do rovnováhy. Lemurijské kódy pro léčení jsou pro každého, kdo si přeje probudit a rozvinout svou schopnost vytvořit ve svém životě sebeléčení.

V krystalické Merkabě buněčné paměti naší DNA neseme vzpomínky na naše dary, dovednosti a schopnosti, které byly vloženy do našeho genetického kódu v Lemurii. Když je probudíme a odhalíme, vneseme tyto nástroje do našich životů, abychom je dnes mohly použít.

(Karty mohou používat i muži, případně s nimi můžete léčit i své děti, pokud to tak ucítíte. Některé děti se k nim samy cítí přitahovány.)

POZOR! Tato sada karet je určena pouze pro VÁS, případně pro ty, kteří s vámi sdílejí DNA, tzn. pro vaše děti, rodiče (případně sourozence, pokud jste si jisti stejnou DNA). Pokud budete chtít později použít karty k léčení ostatních (třeba i partnerů), použijte jinou sadu karet. Pokud chcete tyto karty používat ve své léčitelské praxi, mějte jednu sadu výhradně pro sebe a minimálně jednu pro klienty, kterou aktivujete přímo k tomuto účelu. (Více informací vlevo pod obrázkem karet - ve formě souboru ke stažení.)

OBJEDNÁVKA - tyto karty můžete objednat samostatně přímo z webu Amber Wolf, ale mějte na paměti, že dopravné z USA do ČR je zhruba stejné jako cena celé sady karet!!! 
Na základě dohody s autorkou jsme se dohodli, že tyto karty vydáme i v češtině, ale pravděpodobně to ještě nějakou dobu potrvá. Pokud se vše podaří, měly by být k dispozici na zářijovém setkání s Kryonem v Praze (29.-30. září 2018) a pochopitelně také na setkání LS, které v září povede Amber Wolf - Mele´ha (28. září 2018 také v Praze). Česká verze by měla být také levnější. Nicméně pokud nechcete čekat tak dlouho a nevadí vám ani angličtina (mohu vám v pdf poslat překlad) ani vyšší cena (stojí to za to), nabízím vám ještě jednou možnost hromadné objednávky. Pokud tyto karty (anglickou verzi) objednáte nejpozději 30. dubna t.r. (a pokud se sejde dostatek objednávek), měly byste karty obdržet v průběhu června (vycházím z předchozí zkušenosti) a těm, kdo se zúčastní setkání na Vyšehradě, mohu karty přivézt tam. Zároveň s kartami nabízím i možnost hromadné objednávky CD Lemurijských písní.

Zde je cenová nabídka:

Cena karet v AJ: 555 Kč/sadu 11 karet
Cena překladu (v pdf): 40 Kč
Poštovné a balné: 60 Kč (v rámci ČR) 

Pokud jste si karty již objednali, vězte že na FB vznikla skupina s názvem Lemurijské kódy, která je určena přímo vám, kteří tyto karty již máte. Jejich vývoj totiž i nadále pokračuje a Amber čas od času přidává nejnovější informace, které dostává od Plejádských matek... Proto s námi zůstaňte ve spojení.