LS na Vyšehradě 2018

Lemurijské sesterstvo

TATO akce již proběhla - protože ale neustále píšete, že byste rády pokračovaly ve společném setkávání, chystám na jaro další akce... pro nově příchozí i pro ty, které už byly na předchozích akcích... tentokrát pravděpodobně mimo Prahu. Více informací počátkem roku 2019.


Drahé Lemurijské sestry,


s radostí vám oznamuji, že v současnosti jednáme s Amber - Mele´ha nejen o vydání jejích úžasných karet v českém jazyce, ale také o její návštěvě v ČR. Protože ale cítím určité volání a vy mi průběžně samy potvrzujete, že to cítíte podobně, rozhodla jsem se nabídnout vám společné setkání čistě v našem kroužku. 

Mnoho z vás cítí volání Lemurijského sesterstva, ale máte k němu spoustu dotazů, chcete se podělit o své zkušenosti, prožitky a pocity a také cítím, že nastal čas rozpomenout se nejen na naše prvopočátky v Lemurii, ale také si připomenout odkaz, který nám koluje v naší krvi a je spjat s tímto nádherným místem, které nyní nazýváme svým domovem. A tak z úcty k ezoterické tradici, ale také dějinám, které se k tomuto místu váží, zvu vás na společné setkání v ženském kruhu na místě jako stvořeném pro naše znovupropojení, navíc den před svátkem svatého Jana Křtitele, takže opravdu v magický čas...

Není to jednostranná přednáška, ani událost podle předem daného scénáře, vytvoříme ji společně na místě, ale měla by to být příležitost, abychom se setkaly, vzájemně se propojily, můžete se podělit o své zkušenosti, případně položit své dotazy a samozřejmě budeme také společně oslavovat a zazpíváme si písně Lemurijských sester...

A zde jsou tedy bližší informace:

Vyšehrad - Staré purkrabství

Sobota 23. června 2018 - od 13:00 h do 17:00 h

Cena:  555 Kč/osobu

Platba: předem na účet (zálohu vám pošlu spolu s potvrzením vaší účasti)

Objednávky: kucharova.marie@seznam.cz 

Kapacita je omezená a musím včas potvrdit naši účast, tak s přihláškami prosím neváhejte. Bude to zároveň signál i pro Mele´ha, že jsme připraveny na její příjezd v druhé polovině tohoto roku...

Ženy ze Slovenska jsou také vítány, stále nás vnímám jako jedno společenství, takovým malým háčkem jsou ale 3D záležitosti - jako je cesta ze Slovenska do ČR, nebo platba na CZ účet (projevilo se to při hromadné objednávce karet). Pokud ale najdeme řešení, velmi rády vás přivítáme v našem kruhu - však už JSTE jeho součástí!


Doplněno 17.04.2018:

K vašim dotazům - Staré purkrabství je přízemní budova se dvěma vchody. Jeden (vpravo) vede do kavárny, ze které se ale dostanete i k "cíli", druhý (vlevo) vás zavede k informacím a pokladně. Ještě před ní je ale hned vlevo po vstupu do těchto dveří vstup do sálu, kde budeme.

- Na sezení jsou k dispozici židle, pokusím se zajistit také nějakou vodu k pití (pravděpodobně v malých cca 0,5/0,7l lahvích, které budete moci mít u sebe).

- Pokud jde o občerstvení, hned vedle je malá kavárna s názvem Café Citadela - požádám je o jídelní a nápojový lístek; ale budeme sedět v odděleném sále, takže pokud si vezmete nějaké drobné občerstvení, neměl by to být problém.

- A ohledně oblečení - přijďte v čemkoli, v čem se budete cítit dobře. Je jedno, jakkoli to pojmete.

Pokud vám zde ještě nějaká informace chybí, neváhejte mne kontaktovat. Děkuji.