Lemurijské sesterstvo
Kryonovy channelingy

Kryonův jedenáctý channeling

Následující channeling byl přijat v Totowě 27. června 2015 a je určen výhradně pro Lemurijské sesterstvo!!!

Zdravím vás, drahé dámy, já jsem Kryon z magnetické služby.

Pokaždé, když před vás předstupujeme v sesterstvu, žádám vás, abyste ignorovaly fakt, že tento hlas je mužský. Druhá strana závoje je bez pohlaví. Toto je poselství z toho, co byste nazvaly Tvořivým Zdrojem, který si vás váží. Vážíme si toho, kdo jste. Být ženou v této konkrétní době na této planetě, navíc v probuzené energii, je velmi odlišné od toho, jak to bylo v sesterstvu, které oslavujete, o kterém toho chcete vědět víc a kterého jste součástí. 

Není žádná náhoda, že pokaždé říkám, že zde opět sedíte - po všech těch letech, drahé staré duše, cosi "lechtá" vaše vzpomínky a vaše vědomí se šeptem ptá: "Byla jsem tam? A pokud ano, můžeme znovu vytvořit, co jsme vytvořily tam?" Chci vás vzít zpět na setkání sesterstva, které se často konalo... ve vodě. Často to bylo při západu či při východu slunce. Někdy jste ve vodě stály a někdy jste tam jen volně houpaly nohama - v tom, co je stále teplý Pacifik. Vítr byl tehdy trochu jiný, ale vál i tehdy. Bylo to posvátné a nádherné. Písně, které jste zpívaly, jsou jasně vytesány do vaší Akáši. Pokud byste je dnes mohly zpívat nebo třeba jen slyšet, vyhrkly by do vašich očí slzy, protože byste si vzpomněly. Vzpomněly byste si na jemnost, líbeznost, vhodnost a krásu. Byla Lemurie bájnou Utopií? Odpověď zní ne. Ale měla něco jiného, na co byste si měly vzpomenout.

Byly jste součástí první generace lidstva. Vaše děti byly první generací osetého lidstva. To znamená, že jak Lemuřané přešli z místa, kde byli, na to, kde se na planetě znovuzrodili, nesli s sebou semena toho, co se Akášicky naučili v Lemurii. Plejáďané byli vašimi semennými rodiči. Ale v době, kdy jste byly součástí sesterstva, jste byly všechny oseté, to znamená, že vaše DNA se posunula a změnila. Byly jste připravené spustit generace lidstva pocházející z Lemurie. Byla i další místa, kde se toto odehrávalo, ale Lemurie byla zajímavým způsobem zvláštní, protože to byl ostrov, ze kterého nešlo uniknout. Chcete-li, byl to "tlakový hrnec" posvátnosti. 

Chci, abyste si to nyní poskládaly a začaly si spojovat jednotlivé body - odkud jste vzešly. Byly jste v Lemurii a užívaly jste si svůj jediný život v posvátném kruhu a zpívaly jste posvátné písně. Nastavovaly jste energie, které ostrov potřeboval - energie pro lov a rybaření, energie pro vztahy a uctívání. Nastavovaly jste otisk Lemurie. Vy všechny. Odkud jste přišly? Pokud jste byly první generací osetého lidstva, odkud jste se vzaly? Povím vám to. Vy všechny jste měly plejádskou Akášu. Jinými slovy v sesterstvu jste neměly pozemskou Akášu, protože jste nikdy předtím nebyly lidmi - ne osetými lidmi, ne se znalostí Boha uvnitř, ne s duší v dualitě, jakou máte teď. Proto když jste přišly na planetu, do Lemurie, coby ženy provádějící posvátné věci v tomto kruhu, vaše Akáša byla čistá. Až na to, co vám bylo předáno od Plejáďanů. A jaká byla jejich Akáša? Byla to Akáša posvátné, vzestoupené planety - takové, která znala takové věci jako Velký Centrální Zdroj, který vám předával vaše písně a učil vás, co jste věděly. Jak jste se cítily? Posvátně. Nebylo to těžké. Bez Akáši, která by vás srážela či vám dala jakoukoli historii, jste byly posvátné. Věděly jste to a cítily jste Boha uvnitř. Písně přicházely přirozeně. I vaše radost a postoje přicházely přirozeně. Potlesk po narození dítěte byl víc než jen přivítáním na Zemi. Bylo to narození dítěte první lidské generace. Cítily jste neopakovatelnou posvátnost, protože následné narození na jiném místě a připojení se ke společnosti bylo teprve začátkem.

Společně s dalšími, kteří přicházeli z jiných Plejádských domovů vzniklo seskupení kvantové evoluce. Začali jste se spojovat nerovnými způsoby a tak tomu nebylo na ostrově, odkud jste pocházely. Život za životem se nastavovala rovnováha a posvátnost, kterou jste cítily jako Plejáďanky, byla zakalena. Nastavilo se lidství. Nastavilo se to, co muži dělali s ženami. Nastavila se neúcta a přenastavení pohlaví. A to je běžné pro nerozvinuté společnosti, kde je jedno pohlaví silnější než druhé. Stalo se to i v plejádských dobách. A stalo se to i předtím.

Můžete se ptát, co se od vás očekává, že s tím vším uděláte, když jste vstoupily do roku 2015 - bez plejádských vzpomínek, s čistou posvátností a zároveň se vším ostatním, co jste zažily. Dnes jsme hovořili o filtrech a toto je jeden z nich (pozn. překl.: mluví o channelingu Lidské filtry). Je to součástí filtru vašeho pohlaví, o kterém jsme před smíšeným publikem ani nehovořili. Nebylo to totiž určeno mužům - nechtěli jsme, aby znovu slyšeli, co udělali či jak nepřiměřené to bylo v průběhu celé historie. Je to určeno vám, abyste nyní slyšely důvod, proč toto děláte - je to proto, abyste znovunabyly posvátnost Ducha Stále tam je, víte? Cítíte to? Cítíte se posvátně? Dokážete na chvíli odložit veškeré Akášické vzpomínky, odložit všechny filtry a pamatovat si jen ten jediný život - ten, kdy to vše začalo, ten posvátný? Potřebujeme, abyste to znovu zažehly. Potřebujeme, abyste vstaly a odešly jste odsud posvátnější, než jste sem přišly.

Dovolte, abych vám o posvátnosti něco řekl - je chytlavá (Kryon se směje). Jiní lidé ji ve vás uvidí a budou chtít totéž. Uvidí, co ve vás způsobuje, uvidí vaši jemnost a čistotu. V tomto je mnohem víc než bytí v sesterstvu. Je to o vytváření sesterstva po celém světě - sesterstva všech žen - a pochopení, že posvátnost byla vždy "ženská záležitost/práce", protože vy cítíte blízkost a lásku jako první. Jste průvodkyně lidstva. Abyste to mohly dělat v následujících generacích, návrat k posvátnosti je cílem.

Nechť setkání započne.

A tak to je.


Kryon

Zdroj originálu: https://www.amberwolfphd.com/freeaudio

Poznámka ke kopírování:

Pro Lemurijské sesterstvo channeloval Lee Carroll a do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.lemurijske-sesterstvo.webnode.cz) Tyto channelingy nejsou určeny k hromadnému šíření po sociálních sítích, ani e-mailem a jsou určeny především ženám. Pokud máte pocit, že víte o někom, komu by tyto informace pomohly v životě, povězte mu o tomto projektu a nechte na něm, aby se sám či spíše sama rozhodla. Děkujeme.