Co je nového?

Zde uvidíte informace o nejnovějších příspěvcích

(překladech channelingů, článků a časem jistě i další...)


10.09.2019 - další přírůstek v podobě Kryonova channelingu je opět o level výš - nese název Propojení vědomí s hvězdnou matkou... Připomínám, že již zbývá jen poslední týden, kdy se můžete přihlásit na akci Lemurijského sesterstva... 

04.09.2019 - a je tu opět další Kryonův channeling nese název Setkání s hvězdnou matkou.

17.08.2019 - dnes jsem přidala hned dva příspěvky a přiznávám, že to nebylo úplně snadné, protože ten jeden přišel skrze mne. Nazvala jsem ho Naladění. Ale prolíná se i s dalším Kryonovým channelingem, tentokrát již 68. s názvem Sestry hory.

05.08.2019 - už jste si asi všimly, že jsme dost zásadním způsobem upravily naši zářijovou akci - respektive že jsme ji ještě doplnily a rozšířily. Pokud vám to však z nějakého důvodu uniklo, tak jen pro shrnutí - v sobotu 21. září (rovnodennost) se koná čistě ženský kruh Lemurijského sesterstva, během kterého požehnáme a vypustíme do světa knihu od Moniky Muranyi, Amber Wolf a především od KRYONA - nese název Ženy Lemurie. Na této akci si ji také poprvé budete moci koupit. Doplněním je, že na této akci bude i jeden muž, který také krátce vystoupí a předvede nám některou z technik HeartMath. A tento báječný muž je zásadní změnou, kterou jsme nachystaly (na základě doporučení hvězdných matek i naší vlastní intuice) - v neděli 22. září je totiž na programu Rovnováha posvátného mužství a ženství, jenže jsme část programu rozdělili - a Shamir povede kruh mužů (svou část pojmenoval Osvícené mužství - probuzení síly soucitného činu), zatímco Amber povede kruh žen. A teprve v závěru se setkáme při nádherném obřadu vzájemného uctění a channelingu Hvězdných matek. Oba dny budou úžasné - cítím to. A tak ať už se rozhodnete připojit v sobotu nebo v neděli a přivést s sebou i svého partnera, budete více než vítány/i... A teď už k nejnovějšímu, již 67. Kryonovu channelingu - Ve stínu hory.

22.07.2019 - miluji, když se věci dějí synchronicitně. A pokud jde o Kryona, sesterstvo a další projekty, jinak to snad ani nejde. Častokrát mne cosi brzdí, abych pak dostala jasný signál "teď" a já jen brečím dojetím nad dokonalým načasováním. V pátek jsem skypovala s Amber ohledně naší zářijové akce (mimochodem, je přesně za dva měsíce). Dostala jasný pokyn od hvězdných matek, že má ke své práci přibrat i jednoho muže, se kterým spolupracovala i v jiných životech a také v Lemurii. Mimochodem, už dříve jsem si ho všimla v Leeově týmu, protože z fotek nádherně září. Aktuálně spolupracovali při jiné akci a ona jasně pocítila, že by ho měla přizvat k nám do Prahy. Když mi to sdělovala, cítila jsem jasné ano. Na detailech se ještě pracuje, ale když jsem s ním hovořila, bylo jasné, že z něj vyzařuje přesně ta nádherná úcta a respekt, o kterých Kryon hovoří ve svých channelinzích. No a dnes - mimochodem, 22.7. v roce trojky, na svátek Máří Magdalény a těsně před online webinářem Hvězdné brány - jsem ucítila jasný signál k dalšímu překladu. A hle, je to "čirou náhodou" channeling, který eviduji pod číslem 66. Hmmmm... No a o čem hovoří? Posuďte sami - jmenuje se Respekt a úcta. A tak jen upozorňuji, že na nedělním smíšeném semináři bude část programu rozdělena pro muže a zvlášť pro ženy, abychom se poté spojili. A že tedy počet míst pro ženy již mnoho není... Tak neváhejte dlouho. Více informací snad již tento týden...

04.06.2019 - a dnešním dnem se mi konečně podařilo dohnat Kryonův náskok s channelingy, protože jsem právě vložila v pořadí již 65. a to s názvem Projít zdí víry. Také hlásím, že již dorazila zásilka karet a CD LS - vzala jsem nějaké kusy navíc. Do konce července se rozhodnu kdy a kolik kusů opět objednám. Pokud jdete na některou ze zářijových akcí a dosud karty a/nebo CD nemáte a chcete je, objednejte si je včas!

21.05.2019 - a po týdnu jsem tu s dalším Kryonovým channelingem pro LS - je v pořadí již 64. a nese podtitul "Nechte program běžet" - pokud byste chtěly zažít setkání LS na vlastní kůži a probudit v sobě všechny tyto nádherné věci, máte příležitost již letos v září - konkrétně 21. září v čistě ženském kruhu na akci Posvátný kruh LS, nebo 22. září tentokrát ve smíšeném kruhu (tzn., že mohou přijít i muži) při akci nazvané Rovnováha posvátného mužství a posvátného ženství.
Místa jsou již zhruba z poloviny zaplněna, ale stále ještě jsou k dispozici...

14.05.2019 - během uplynulého víkendu jsme byly požehnány nádhernými synchronicitami a vlastně i Kryonovou přítomností - při akci, kterou jsem společně s Renčou Zábranskou a pomocí dalších báječných žen uspořádala v Praze - Probuzení vnitřního delfína s Janem Lemurim. Píšu o ní proto, že jsme během tohoto semináře (v sobotu) otevírali časovou kapsli v sobě za pomocí zpěvu, a dnes, když jsem zasedla k překladu dalšího (již 63.) Kryonova channelingu pro LS, opět se mi rozkutálely slzy po tváři nad tou nádhernou synchronicitou... No posuďte samy - ostatně jmenuje se Zpěv hvězdných matek. Pokud by vás zajímala Janova kniha, můžete ji objednat prostřednictvím mailu nebo webu NA PRAHU.

24.04.2019 - A JE TO TADY! Konečně se potkaly všechny informace a energie a tak vás můžeme srdečně potkat hned na dvě akce s Mele´ha! Více informací na novém webu NA PRAHU, který jsem vytvořila jako místo, kde se potkávají všechny akce a produkty, kterým se věnuji a na kterých spolupracuji.

17.04.2019 - hlásím, že přidávám další, již 62. Kryonův channeling pro LS!

08.04.2019 - a konečně se dostávám k prvnímu letošnímu Kryonovu channelingu pro LS. Však již další čekají na překlad... Věřím, že brzy také zveřejním informace k akci s Amber. Už nyní vám zřejmě můžu prozradit, že budou hned dvě - první v sobotu 21. a druhá v neděli 22. září 2019. Brzy opět naviděnou :-)

19.03.2019 - začátek roku byl ve znamení příprav akcí, mj. i právě pro LS, ale také jsem překládala knihy. Jednou z nich jsou Ženy Lemurie!!!, kterou napsala Monika Muranyi ve spolupráci s Amber a na základě Kryonových channelingů pro LS. Je opravdu nádherná, máte se nač těšit - nicméně momentálně musí tato kniha projít klasickým kolečkem korektur a příprav. Měla by ale být rozhodně před dalším setkáním s Amber. A když už jsme u toho, Amber opět přijede do Prahy a tentokrát nikoli ve svátek, ale o týden dříve, tedy na podzimní rovnodennost!!! Bude to nádherná a velmi silná událost. Prozatím toho nemůžeme příliš prozradit, ale snad již začátkem dubna... Také jsem konečně obdržela zásilku karet a CD. A protože se po nich opět jen zaprášilo, vyhlašuji novou hromadnou objednávku, kterou uzavírám 30. dubna (termín dodání cca konec června.) Bližší informace ke zboží najdete na mém novém webu. Rozhodla jsem se vytvořit takový, který bude fungovat tak trochu jako e-shop (jen částečně) pro akce a všechny produkty, které nabízím nebo spolupořádám, nejen karty, CD a akce LS. Jmenuje se NA PRAHU a já vás srdečně zvu k jeho návštěvě. Momentálně je aktuální květnová dvoj-akce s Janem Lemurim (Probuzení vnitřního delfína) - už teď je patrné, že bude opravdu nádherná. Ale protože už se mezitím vytvořila celá "fronta" Kryonových channelingů, budu se snažit opět překládat i ty. A pro dnešek tu hned jeden mám - 60. Kryonův channeling.

08.01.2019 - a s novým rokem i nový překlad... Kryonův 59. channeling.

21.11.2018 - dnes mám radost z toho, že se mi podařilo konečně zjistit všechny náležitosti k dovozu i korkových podtácků (byly k dispozici v Praze při setkání v Lávce a tuším, že jeden druh i během Kryonova víkendu). Takže nově zde naleznete i tento produkt. A pak také trochu "trpím", protože už je k dispozici záznam z pražského channelingu (nesnáším kamery a foťáky, hrozně mě to ruší, a bohužel zvukař nepřizpůsobil mikrofon mému hlasu). Věřím, že vás, kdo jste tam byly, tato připomínka potěší, protože mi několik z vás hlásilo, že si ten channeling nepamatujete (ani já si ho nepamatovala)... Takže zde je 1. část a zde 2. část. Byl to můj první živý překlad takovéto události, ale snažila jsem se - bylo to ale velmi silné, místy velmi osobní a nápověda z publika působila také trochu rušivě... Omlouvám se.

11.09.2018 - tak se mi v tomto Kryonovsky (11/9) svátečním dni povedlo dohnat Kryonův channelingový náskok a přicházím s prozatím posledním, 58. channelingem - tento má podnázev Otevírání posvátné nádoby. Ale Kryon jistě brzy předá další... Krom toho hlásím, že na akci LS, která se koná 28. září máme již plně obsazeno, ale přijímáme přihlášky na místo náhradnic. Zároveň bohužel musím konstatovat, že Amber se do kufru už žádné další karty nevejdou, takže přiveze jen ty, které jsou již objednány. Nicméně další objednávku vyhlásím opět v říjnu... pokud byste tedy věděly, že karty (nebo CD) budete chtít, můžete psát již teď. A to je pro dnešek vše. 

05.09.2018 - připomínám, že zbývají jen 2 dny pro přihlášení na akci Probuzení Lemurijské bohyně a zbývají již jen 2 poslední místa. A krom toho přidávám opět další Kryonův channeling pro Lemurijské sesterstvo - 57. Kryon v něm vysvětluje jeden z paprsků učení a hovoří o obřadu uctění, který chystáme i my právě 28. září v Praze (pro muže zbývají již jen asi 4 místa). 

29.08.2018 - do setkání Lemurijských sester společně s Mele´ha zbývá už méně než měsíc. A míst už je skutečně jen několik. Zrovna tak i míst na požehnání pro muže. Amber ještě nově nabídla možnost soukromého osobního sezení v Praze, pokud byste měly zájem. Jen je zapotřebí, abyste buď uměly dostatečně anglicky samy, nebo abyste si sehnaly tlumočníka. Jedná se o hodinovou terapii (vybrat si můžete na webu Amber - https://amberwolfphd.com/healing-sessions) a cena je 195 USD. Předběžně se jedná o tyto termíny: úterý 2. října nebo o víkendu 6. a 7. října. Pokud máte o toto setkání zájem, kontaktujte prosím přímo ji. No a konečně zase jeden překlad od Kryona - 56. Kryonův channeling. Kryon je teď "Lemurijsky aktivní", takže další budou následovat...

15.08.2018 - Povedlo se. Jak jsem slíbila, přináším dnes 55. Kryonův channeling. Čekal na své správné načasování. Mám dojem, že právě nastalo. Kryon v něm vlastně popisuje, o čem některé z vás hlásily, že to cítily na Vyšehradě, a co nás čeká i v září v Lávce. Co se děje, když se sejdou naše Lemurijské Akáši. A i když to možná není až tak překvapivé, nic to nemění na hloubce a síle toho channelingu, který opět přímo zvoní tím, co je v něm obsaženo v tzv. třetím jazyce - hlubokým osobním poselstvím a individuálními zprávami. Kryon mezitím předal další dvě poselství pro LS, ale ta opět příště. Dnes pošlu další várku vstupenek těm, které platily v první polovině srpna. "Na viděnou" opět příště.

09.08.2018 - jak jsem již avizovala, můžete si opět začít objednávat jak karty Lemurijských kódů (v angličtině), tak CD Lemurijských písní. Pokud se zúčastníte akce 28. září v klubu Lávka, mohu vám toto zboží předat tam. To platí ale opravdu jen pro tuto akci. Na víkendovém semináři s Kryonem tuto možnost nemám. Nicméně Amber pravděpodobně přiveze několik kusů navíc, tak pokud se rozhodnete zkusit štěstí, můžete si je zkusit koupit tam. Pokud si chcete být jisté, že se na vás, dostane, určitě pošlete objednávku předem - a to nejpozději do 31. srpna 2018 (Amber pak vyráží na cesty - mj. právě i k nám).

V září Amber přiveze nejspíš také ještě novinku - Lemurijské kódy ve formě korkových podtácků a kovových destiček - to proto, že někdo používá kódy např. pro "nabíjení vody", případně si je bere do přírody, aby intenzivněji pracoval s použitím energie Gaii, a tam se pak karty snadno poničí.  Ceny těchto produktů ještě upřesním.

A pokud ještě nejste přihlášení na zářijovou akci LS (v klubu Lávka), pak vězte, že na Probuzení Lemurijské bohyně zbývá posledních 17 míst!!!

Brzy naviděnou již také u Kryonových channelingů.

31.07.2018 - slíbila jsem zprávu, jak to bude s objednávkou dalších karet. Zvažovali jsme vydání v češtině, ale máme toho teď v tisku hodně a komplikovala se i dohoda o autorských právech na straně Amber a proto jsme se nakonec rozhodly přivézt další várku karet v angličtině a znovu nabídnout pro zájemce český překlad ve formě pdf. Krom toho nabídneme ještě i další produkty - pravděpodobně příští týden. Krom toho už se doufám dostanu i k novým překladům channelingů pro LS. Technika i já už jsme zavařené, tak to nejde tak rychle jako obvykle... ;-). Díky za pochopení.

05.07.2018 - tak už začínám vyřizovat i to, co jsem musela trochu odložit. Takže dnes vám přináším jednak ještě jeden channeling, již 54., který Kryon předal Lemurijskému sesterstvu během úžasné cesty po Anglii, a pak také vkládám Lemurijské kolo učení, o kterém jsme hovořily na Vyšehradě. A ještě do třetice - jak jsem slíbila na Vyšehradě - jsem vytvořila další záložku, do které mohu vkládat vaše inspirace a pocity jednak z našeho vyšehradského setkání, ale třeba také to, co vám přinesly aktivace s pomocí karet Lemurijských kódů, Lemurijských posvátných písní nebo třeba prostě cokoli spojeného s LS. Najdete ji pod záložkou "Ženy a jejich linie". Již jsou tam dva první příspěvky. 
A málem bych zapomněla - s Amber jsme vytvořily jedno video jako pozvánku na zářijovou akci s názvem Probuzení Lemurijské bohyně (28. září 2018 v klubu Lávka). Byl to můj první pokus, tak to ještě není "ono", ale snad je z toho znát ten původní záměr...

20.06.2018 - karty a CD právě dorazily. Těm, se kterými se potkám tuto sobotu na Vyšehradě, předám karty tam, vás ostatní prosím o strpení - příští týden byste je měly dostat i vy. Ale kromě této zprávy tu mám pro vás ještě jednu novinku. A některé z vás už vědí nebo alespoň tuší - ano, Amber Mele´ha Wolf zavítá v září do Prahy a u této příležitosti jsme připravily skvělou akci - seminář s názvem Probuzení Lemurijské bohyně. Věřím, že se tam s mnohými z vás setkáme (prvních 33 už poslalo svou přihlášku).

17.04.2018 - a opět hojnější zásilka... Mám totiž celou řadu zpráv, nabídek a také překlad nejnovějšího channelingu, takže zde to je:

1) Karty v češtině budou, jen se zdá, že je nestihneme do našeho červnového setkání na Vyšehradě a proto jsem se rozhodla nabídnout vám možnost ještě jedné hromadné objednávky na karty v angličtině, ale s překladem, který vám mohu poslat v pdf. Česká verze by měla být k dispozici v září a věřím, že bude i levnější, ale prostě je to ještě půl roku a sama vidím, jak působí, tak pokud nechcete čekat, nabízím tuto možnost - více informací zde.

2) Dohodly jsme se s Amber, že i ona přijede v září!!! Krátce bude prezentovat pravděpodobně i na víkendové akci spolu s Leem Carrollem (29.-30.09.), ale navíc chystáme i setkání s ní již v pátek 28. září a to čistě pro LS! (Muži budou pravděpodobně moci přijít také na kratičký rituál, jak o tom hovořil Kryon v nedávných channelinzích pro LS.) Pokud to bude možné, přijde na chvíli i Lee Carroll, aby nám předal channeling od Kryona určený specificky pro nás. Je to čerstvá zpráva a zatím hledáme prostor, tak prosím o strpení - pokud byste měly nějaký vhodný typ na prostor V PRAZE pro cca 150-200 osob, dejte mi vědět na e-mail: kucharova.marie@seznam.cz. Potřebujeme jen sezení na židlích, které se dají dát stranou, pokud bychom chtěly tančit, a také mikrofon a snad i něco na přehrávání CD, toť vše. Ideálně někde v centru... Jakmile seženeme vhodný prostor, budeme moci zveřejnit více podrobností včetně přesnějšího času, programu a také ceny.

3) Do třetice si dovolím trochu "soukromé inzerce", ale to jen proto, že dílo této autorky považuji za velmi inspirativní a hlouběji propojené s tím vším, co děláme a čím jsme... Nově jsem se totiž dohodla na spolupráci s malířkou a vizionářkou Cheryl Yambrach Rose-Hall. Její umění mi na mé cestě velmi pomohlo a vím, jak moc má Čechy ráda (však ji sem volají její kořeny) a tak nabídla takové podmínky, že zde můžete její produkty koupit momentálně ještě levněji než třeba v Anglii nebo USA (případně jen s minimálním rozdílem). Pokud byste si vybraly, dejte mi vědět, mohu vám vaši objednávku přivézt na naše červnové setkání na Vyšehrad, abyste neplatily poštovné. Její produkty naleznete vpravo na úvodní stránce mého staršího soukromého webu - nabízím její knihu, dvě různé sady vykládacích karet a oltářní karty (zejména ty s Marií Magdalénou jsou úžasné).

4) Na naše červnové setkání na Vyšehradě je ještě pár míst volných - nechci ten prostor zaplnit úplně na maximum, ale je ještě několik míst, aby nás bylo tak akorát. Tak pokud máte zájem, dejte vědět. Doplnila jsem tam ještě pár drobností.

5) No a konečně - nejnovější (53.) Kryonův channeling. Děkuji za vaši trpělivost a pozornost. Přeji vám nádherný den.


03.04.2018 - a dnes přináším nejen nádherný, již 52. Kryonův channeling - dodávám, že přináší skvělé zprávy, takže jsem si u něj dost zaplakala (obrovskou úlevou) - ale také již druhou možnost hromadné objednávky CD - jen podotýkám, že o této objednávce rozhodnu definitivně až na konci dubna podle zájmu. Pokud by byl zájem menší, objednávku bych neuskutečnila, nicméně bych vám dala vědět. Když bude zájem dostatečný, pošlu vám rovnou potvrzení a zálohovou fakturu. Každopádně i nadále upozorňuji na možnost stáhnout si Lemurijské písně ve formě MP3 přímo z webu Mele´ha. Pokud jste ale jako já a preferujete CD, vězte, že je to finančně náročnější. (Při hromadné objednávce je sice o něco levnější doprava, ale zase pak už musím platit proclení, DPH atd...) Více k cenám najdete zde. Ohledně karet budeme znovu jednat v průběhu dubna (snažíme se je vydat v ČR, Amber má zájem, jen je to administrativně náročnější...)

27.03.2018 - co je nyní nového? No veliká spousta věcí. V první řadě - nejspíš jste již zaznamenaly, že Kryon dorazí (tedy prostřednictvím Leeho) do ČR poslední víkend v září a že je možné si již zakoupit vstupenky. Kromě toho bychom také měly již brzy hovořit s Amber a tak se snad již posuneme ohledně její návštěvy, karet a dalších záležitostí... Věřím, že v první polovině dubna bych vám již mohla dát nějaké konkrétnější informace. No a krom toho je zde pochopitelně další Kryonův channeling, tento nese (alespoň dle našeho počítání) číslo 51.

20.03.2018 - a zatímco jsem minule vkládala 49. Kryonův channeling, Kryon zatím předával další a posléze ještě jeden o týden později. Oba už mám přeložené, ale pro tentokrát vkládám nejprve ten první. Je silný, tak ať si jej vychutnáte v jeho úplnosti... Takže zde je 50. Kryonův channeling z 3.3. t.r.

03.03.2018 - dnes přinášíme 49. Kryonův channeling a také informaci, že dnes (cca ve 20:00h našeho času) bude Amber provádět online aktivaci Lemurijských karet na anglických facebookových stránkách sesterstva. Pokud by z toho vzešlo něco, co bude možné předat dál, dám to pochopitelně na nově vzniklou českou FB skupinu určenou právě pro vás, kdo jste si tyto karty již zakoupili - jmenuje se Lemurijské kódy.

20.02.2018 - nového je opravdu mnoho. V první řadě 3 nové překlady Kryonových poselství:
46. Kryonův channeling, 47. Kryonův channeling  a 48. Kryonův channeling. Ale kromě toho také přináším podrobnější informace ke společnému setkání na Vyšehradě. (Prozatím v našem "místním" ženském kruhu, s Mele´ha stále jednáme o pozdější návštěvě.) A aby toho nebylo "málo" ;-) přináším vám ještě aktualizaci ke kartám Lemurijské kódy. Jde o odpovědi na časté dotazy. (Najdete je ve formě souboru ke stažení pod tímto odkazem.

09.02.2018 - Pro dnešek tu mám zprávu od Mele´ha ohledně práce s kartami:

"Drahé zářivé - nejnovější instrukce od HVĚZDNÝCH MATEK k použití karet:
Po počáteční aktivaci si čtěte každý den všechny karty, kartu č. 11 dokonce 2x. Jakmile si přečtete všechny karty, hlouběji se propojte s kartou odpovídající danému dni. To znamená první den s kartou číslo jedna, druhý den s kartou číslo 2...
Je zajímavé, že tento pokyn přišel 9 měsíců poté, co první vydání karet spatřilo světlo světa... odpovídá to období těhotenství! Všem vám žehnám" ~*~*~ Amber Mele'ha

...A já dodávám, že bohužel nemáme od Mele´ha ještě žádné zprávy ani o chystané cestě, ale ani o právech ke kartám (pro jejich vydání v češtině). Mějte prosím trpělivost.
Tedy zprávu mám v tom smyslu, že přijet chce a vydat karty také, ale žádné další podrobnosti. Tak jí ještě dopřejme čas. Jistě dá vědět ve správnou dobu.
Vzhledem k tomu jsem také posunula naše společné setkání z března na 23. června. Příští týden již napíšu víc. Přeji vám překrásný víkend,

MK

02.02.2018 - na anglickém webu LS jsou další dva channelingy od Kryona, ale momentálně chystám setkání, tak prosím o strpení. Nicméně vám přináším alespoň krátký článek od Mele´ha s názvem Překlad přenosu.

18.12.2017 - Kryon je teď velmi aktivní. Kdo jste ve skupině Lemurian Sisterhood Global, tak víte, že Mele´ha a Lee chystají na Havaji oslavu nového roku. Bude probíhat obřad a celé to bude online v té skupině. Vychází to na 20. prosince mezi 6:00 a 8:00 h ráno našeho času. Pokud to bude možné, pokusím se alespoň část shrnout a napsat to včas, abychom potom mohly provést podobný rituál u příležitosti zimního slunovratu. Prozatím přikládám další Kryonův channeling - již 45. s názvem Jsi posvátná.

08.12.2017 - a po delší odmlce přináším nová poselství a hned dvě najednou! Zůstaňte ale vyladěny, pokusím se co nejdříve přinést informace k chystané události u příležitosti oslavy zimního slunovratu (Mele´ha, Lee a mnozí další jej oslaví na Havaji - tedy v naší "domovské" Lemurii) - pokud nějaké zprávy budou k dispozici předem. Nejčerstvější info jsou vždy na naší FB stránce. A nyní již k dnešním překladům: 43. Kryonův channeling a pochopitelně také hned 44. Kryonův channeling. Brzy snad opět "naviděnou". S láskou, M.

18.09.2017 - POZOR! Aktuálně nabízím možnost hromadné objednávky sady karet s lemurijsko/plejádskými kódy pro léčení a aktivaci akášické paměti, případně CD posvátných písní lemurijských sester (ty si ale můžete levněji stáhnout i ve formě MP3). Karty jsou potřebné také pro online semináře, které Amber pořádá. A o posvátných písních Kryon hovořil ve svém 30. channelingu pro LS - budeme je celosvětově zpívat koncem tohoto roku při společném obřadu.

Upozorňuji však, že uzavírka objednávek je již 28. září t.r.!!! Více informací ZDE.

29.08.2017 - channeling s číslem 42 odpovídá na otázku, jestli jsme Lemuřanky.

16.08.2017 - nádherný a důležitý channeling s pořadovým číslem 41.

26.07.2017 - a jubilejní, již čtyřicátý channeling.

18.07.2017 - třicátý devátý channeling.

20.06.2017 - s dalším channelingem si dal Kryon načas... je již třicátý osmý v pořadí.

18.04.2017 - třicátý sedmý channeling, tentokrát výjimečně za přítomnosti mužů.

12.04.2017 - třicátý šestý channeling.

28.03.2017 - třicátý pátý channeling.

23.03.2017 - třicátý čtvrtý channeling.

15.03.2017 - osobně považuji tento, již třicátý třetí channeling, za skutečně mistrovský a to nejen číslem. Mnohé je v něm naznačeno... dost možná i směřování celého tohoto projektu.

28.02.2017 - a dnes s velikou radostí hlásím, že vkládám poslední dosud nezveřejněný Kryonův channeling pro LS - již třicátý druhý. Nebojte, budou následovat další, ale ty už budou úplně čerstvé. Například tento víkend Mele´ha seminář spolu s Leem a Kryonem, takže jistě brzy zveřejní další záznam. A také se pokusím dostat k překladu několika jejích článků.

22.02.2017 - první letošní a zároveň celkově třicátý první Kryonův channeling pro LS

15.02.2017 - a třicátým channelingem završíme poselství z loňského roku.

08.02.2017 - dnešní překlad je opět od Renči - dvacátý devátý Kryonův channeling.

01.02.2017 - a po chřipkové pauze jsme tu s dvacátým osmým Kryonovým channelingem.

18.01.2017 - dvacátý sedmý Kryonův channeling, tentokrát v překladu od Renaty.

11.01.2017 - toto nádherné datum přináší mimo jiné i dvacátý šestý Kryonův channeling.

27.12.2016 - no a na závěr roku ještě jedno poselství - dvacátý pátý Kryonův channeling - již jsme téměř dohonily Kryonovo tempo, tak uvidíme, kam dál nás tato poselství zavedou...

20.12.2016 - a v tuto sváteční dobu zde máme opět dva příspěvky - dvacátý čtvrtý channeling s podtitulem Moudrost žen a opět příspěvek od Mele´ha s názvem Zimní slunovrat 2016. Přejeme vám nádherný sváteční čas plný radosti, oslav i tichého a klidného rozjímání...

14.12.2016 - dvacátý třetí channeling Budoucnost sesterstva.

06.12.2016 - dvacátý druhý channeling s podtitulem Přenos moudrosti a ještě pár slov jen tak od Mele´ha.

29.11.2016 - dvacátý první channeling - tentokrát i s podtitulem: Znovuzažehnutí úcty k vám.

22.11.2016 - dvacátý channeling

01.11.2016 - devatenáctý channeling (mimochodem, leccos mi to vysvětluje - přiznávám, že něco z toho mám ve svém životě přirozeně; ostatním to připadalo divné a nevhodné, tak mi Kryon udělal radost, že o tom hovořil)

18.10.2016 - osmnáctý channeling.

15.10.2016 - sedmnáctý channeling.

20.09.2016 - šestnáctý channeling.

30.08.2016 - a patnáctý channeling.

21.08.2016 - v Kryonových channelinzích na vás čeká další, již čtrnáctý v řadě. A již je nachystaný další, ale ten zase příště.

27.07.2016 - věci se rozhýbaly a tak dnes přináším nejen další (již třináctý) channeling, ale také kratičký článek či zprávu ode mne.

17.07.2016 - takže ne zas tak "brzy na viděnou", že? U Kryonových překladů jsem zvyklá, že zveřejňujeme aktualizace pravidelně každý týden. Tohle je pro mě novinka, ale vlastně logická. Nastalo období velkých přeměn. Už několik týdnů mám rozpracovaný překlad. Není složitý, jen prostě nejsem v tom správném vyladění... a došlo mi, že je to tak v pořádku. Že ačkoli srdce touží, tak někdy prostě není ten správný čas, ta správná energie či pohoda... a to je v energii sesterstva obzvláště důležité, že? Jsou věci, které se řídí cykly - ať už jde o fáze měsíce, roční období, fáze vývoje lidstva či třeba náš osobní ženský cyklus - a jsou jiné, které se prostě řídí aktuálním vyladěním. A tak prosím o strpení. Další channelingy budou následovat, ale po náležitém vyladění a možná i trochu nepravidelně. Vím, že netřeba vysvětlovat, že to taky cítíte, jen abyste věděly, že LS pokračuje, jen teď víc pod povrchem...

19.06.2016 - tak mi život "naordinoval" další pauzu (pokud jde o LS) a když jsem viděla obsah dnešního channelingu, asi to opět nebude náhoda. Když tak vidím, jak se vzájemně snažíme najít nějaký smysl a hlavně způsob, jak k sobě vzájemně přistupovat, co vlastně je a není "ženskou" či "mužskou záležitostí", co je úkolem otce a co matky... a dnes je svátek otců a Kryonův channeling je... no, však samy uvidíte. Takže dnes tedy přichází číslo dvanáct.

05.06.2016 - a jsem zpět s Kryonovými channelingy. Pokračujeme již jedenáctým v řadě.

23.05.2016 - tentokrát není nového nic :-D. Tedy vlastně tak trochu ano, ale ne na tomto webu. ;-) Provádíme rekonstrukci části domu a já jsem roztěkaná a mám pocit, že by se ten chaos přenesl dál, tak se omlouvám, ale asi dojde k týdenní či dvou týdenní pauze ve zveřejňování. Díky za pochopení.  Možná je to i tím, že je Kryonův americký tým tak blízko (tento víkend byl v Holandsku, předtím Německo, Rakousko, Polsko a příští víkend končí první část Evropské cesty v Maďarsku)... Nebo prostě nějakým celkovým přerodem. Předem díky za pochopení.

15.05.2016 - myslím, že se shodneme, že po návratu toho, co je v desátém channelingu, v skrytu i ne tak skrytě všechny velmi toužíme. O kolik snazší a krásnější by život byl... No, je na nás, abychom to samy žily a cítily den co den. Ono se to postupně začne opět navracet. Možná pomalu, ale přece.

06.05.2016 - tentokrát přináším příspěvek již v pátek - to u příležitosti dnešní meditace (viz FB stránky Lemurijského sesterstva). Vychutnejte si tedy devátý channeling předaný jen den po tom předchozím.

01.05.2016 - první máj oslavíme již osmým channelingem z května loňského roku.

24.04.2016 - sedmý channeling je o lemurijské oslavě narozenin. A ráda bych se s vámi podělila o tu synchronicitu. Dojalo mne, jak je to poskládáno. Dnes totiž společně s dětmi a několika ženami slavíme narozeniny mého syna, které budem mít za několik dnů... a tak je toto hned dvojnásobná oslava. (Nevěděla jsem to. Rovnou channelingy překládám, neposlouchám je předem.)

17.04.2016 - channeling číslo šest je vlastně doplněním channelingu z minulého týdne. 

10.04.2016 - dnešní, již pátý Kryonův channeling je zcela příhodně o rození.

04.04.2016 - o víkendu jsem se místo překládání ponořila do hraní si a vychutnávání si sluníčka, takže na překlad nedošlo - a teď vidím proč. Kryonův 4. channeling si hezky počkal na 4.4. ;-) :-)

27.03.2016 - dnes zde najdete 3. Kryonův channeling pro Lemurijské sesterstvo. Kromě toho nově vznikly i FB stránky... (nedaří se mi vložit odkaz, prostě jen na facebooku zadejte do vyhledávání Lemurijské sesterstvo.) Připojte se, tak se můžeme propojit alespoň virtuálně (pro zatím)... a najdete tam toho postupně více než na tomto webu. A do třetice - když jsem si po přeložení tohoto channelingu přečetla poselství na březen s názvem Ženy a jejich linie z kalendáře od Lenky Chudějové - Naše mise, téměř jsem zapomněla dýchat. Není lepší způsob, jak vyjádřit to, o čem LS jsou. A proto jsem tomuto poselství věnovala samostatný odkaz. 

20.03.2016 - a hned vkládám další, již 2. Kryonův channeling pro Lemurijské sesterstvo.