Lemurijské sesterstvo
Posvátné písně lemurijských sester

Posvátné písně lemurijských sester

Posvátné písně lemurijských sester byly znovu přivedeny k životu po 26.000 letech (nejméně) na Kryonovu výzvu k Mele´ha. Kryon řekl, že ona byla poslední kněžkou Lemurie. Ženy tyto písně zpívaly v posvátném kruhu sesterstva - při setkáních, která se v Lemurii konala pravidelně k ukotvení této duchovní civilizace.

Popis

Tyto písně byly zpívány při zrození, léčení, přivolávání vizí, oslavách a vyjádření vděčnosti starodávným hvězdným bytostem, které byly původními rodiči duchovní civilizace Mu, Mukulijské říše či Lemurie.

Amber říká: "Tyto první písně přišly skrze mne coby dar od Bohyň k mému akášickému probuzení. Starodávné ke mně stále hovoří, předávají mi své dary moudrosti a svůj úhel pohledu na lidstvo. Nyní vám dávám tyto písně, abyste je mohly poslouchat a zpívat - abyste je cítili ve své duši a své DNA. Nechť vás přenesou do dávných časů, do zahrady, kde rovnováha, hojnost a mír byly způsobem našeho života. Nechť mír opět vzkvétá ve vašem srdci a vede vás na vaší cestě dnešním světem.

Mé nejhlubší srdečné díky Ann Dorsey Emmonsové za inspiraci a šlechetnost - to její stejnojmenná píseň mne inspirovala k této verzi We are the Women. Nejdražší sestry, jste ztělesněním posvátných, starodávných žen, které dnes kráčejí po planetě Zemi!

Terry Garthwaitová je mentorkou a tvůrkyní výjimečných melodií vyvěrajících přímo z duše. Podporují zmocnění a potěšení a vyzařují léčivou povahu hudby. Terry pro toto album velkoryse věnovala svou píseň Sacred Circles."

---

Velice děkuji za CD! Vím, že vytvořit ho trvalo velmi dlouhou dobu, ale stálo za veškerou tu snahu.

Je důležité, že je na tomto album tvůj hlas, protože skutečně upevňuje fakt, že TY jsi Mele´ha. Tvůj hlas vtiskl do těchto prvních nahrávek tvou energii.

Teď, když poslouchám, co jsi dokázala, uvědomuji si, že to všechno jsou skutečně "oslavné chóry", které odrážejí vzpomínky z minulosti. Je to... o energie, takže toto album je velmi přátelské a ženy po celém světě se takto mohou propojit a zpívat společně, přirozeně. Skvělá práce!

- Lee


OBJEDNÁVKA - tyto písně můžete objednat samostatně přímo z webu Amber Wolf a to ve dvou formách - MP3 (doporučuji, je levnější a napřímo) nebo ve formě CD, ale mějte na paměti, že dopravné z USA do ČR je zhruba stejné jako cena CD!!! Pokud však preferujete CD, můžete se přidat k HROMADNÉ OBJEDNÁVCE karet (kucharova.marie@seznam.cz)..


Cena MP3: 9,95 USD (cca 230 Kč) - hudba ke stažení ZDE.

Cena CD: 15 USD (cca 345 Kč) 

Cena přepravy z USA do ČR (k objednateli):  + cca 15 USD (při větším množství objednávek je možná sleva).

Tzn., že pokud si v USA objednáte zboží přímo, celková cena bude cca 690 Kč. Pokud zboží objednám hromadně, bude to o něco levnější (ne o mnoho, ale přeci) a to včetně překladu!!! Je možné si objednat i samostatný překlad a audio si můžete stáhnout levněji.

Písně jsou v angličtině, mohu vám je však za určitý poplatek přeložit.
UZÁVĚRKA první objednávky: 28. září 2017!!!

Platba předem. 

Aktualizace: termín dodání se posunul, jelikož se autorka stěhovala a o několik týdnů se opozdila s odesláním zboží, které pak ještě nějakou dobu putovalo sítí překladišť. Nicméně již je v ČR a čekám, až jej Česká pošta proclí. Jakmile budou tyto náležitosti vyřízeny, zboží bez prodlení odešlu k vám. Nemohu rozesílat informace na jednotlivé maily (jen by to ještě celou věc zdrželo), nicméně sledujte FB stránky, informuji vás hromadně. Díky za pochopení.

AKTUALIZACE 14.11. - veškeré dokumenty mám již dávno připravené, ale bohužel Amber neodpovídá na e-maily. Dosud mi neposlala fakturu a bez ní nemohu zboží proclít. Je to jistě i tím, že prováděla velmi silné meditace k 11.11. a chystá velkolepé celosvětové události u příležitosti slunovratu. Snad to již brzy pošle. Určitě dám vědět. Budu jen ráda, pokud to podpoříte svou čistou energií. Znovu velmi děkuji za vaše pochopení a trpělivost. 
21.11.: Zboží je již procleno a na cestě ke mně. Jakmile dorazí, obratem zabalím a začnu rozesílat. Nejprve karty a CD, překlady budou následovat co nejdříve (neměla jsem bohužel texty předem) mailem. Znovu díky za trpělivost.