Probuzení Lemurijské bohyně 28. září 2018
s Amber Mele´ha Wolf

TATO AKCE již proběhla. Protože měla velký úspěch, rozhodly jsme se navázat a Amber přijede opět v září 2019, abychom mohly pokročit dál... Více informací v dubnu 2019. Pokud již nyní víte, že se budete chtít zúčastnit, napište mi na e-mail: kucharova.marie@seznam.cz


Pozn. 9.9.2018: V současnosti je již akce zcela naplněna - zbývají poslední 4 volná místa pro muže. Část pro ženy je již zaplněna, dokonce již máme i několik náhradnic... 

Jste připravené hlouběji se ponořit do své lemurijské Akáši? Připravené probudit bohyni ve svém nitru? Pokud ano, pak je tento workshop navržen přímo pro vás!

Dr. Amber Mele´ha Wolf, zakladatelka Lemurijského sesterstva, nyní nabízí celodenní "Probuzení Lemurijské bohyně". Součástí tohoto semináře je:

* Obřad k uvolnění energie před rokem 2012 (zahrnující velmi staré životy!)

* Probuzení vaší lemurijské Akáši (s pomocí Lemurijských kódů pro léčení)

* Prozkoumání vašeho osobního Plejádsko-Lemurijského spojení s channelingem od hvězdných matek, který přijme a předá Mele´ha (Dr. Amber Wolf)

* Oslavíme samy sebe coby posvátné nástroje pro tvoření, vyzveme a umožníme, aby se projevila a zhmotnila naše (individuální) posvátná mise

* Připomeneme si, jak žít každý den jako posvátný. Oslavíme bohyni ve svém NITRU!

Smyslem tohoto workshopu je krom jiného také vytvoření komunity v posvátném kruhu všech žen - tady najdete Rodinu!

Srdečně vás zveme na seminář

Probuzení Lemurijské bohyně

s Amber Mele´ha Wolf,

který se koná
28. září 2018
v čase
od 10:00 h do 17:00 h
(včetně 1 kratší přestávky a obědové pauzy)
v Klubu Lávka
Novotného lávka 1, Praha 1

Cena:

2332 Kč (111 EUR pro platby ze zahraničí)

Cena zahrnuje:

  • celý výše uvedený program vedený Dr. Amber Mele´ha Wolf, pochopitelně včetně překladu do češtiny
  • nápojový balíček (1x káva s mlékem/čaj, 2x0,2 l nealko - džus, pepsi cola, mirinda, 7up, minerálka)
  • obědové menu (viz níže) - prosím vyberte si menu již nyní, oběd musíme nahlásit předem

Sedadla nejsou číslována, proto nebude určen zasedací pořádek.

Tuto akci pořádám já (nikoli evropský tým) ve spolupráci s Mele´ha, takže jakmile si mailem zarezervujete místo, zašlu vám číslo českého bankovního účtu a VS pro platbu. Po obdržení platby vám pošlu mailem ještě vstupenku.

Rezervace můžete posílat na mailovou adresu: kucharova.marie@seznam.cz

POZOR! Rezervace se uzavírají 3 týdny před konáním akce. Po 7. září již nelze vrátit zálohu (pouze mohu vaši vstupenku nabídnout někomu jinému).

Poznámky:

ANO - Prosím, přineste si poznámkový blok či deník, oblékněte si pohodlné oblečení a cokoli, co potřebujete pro svůj příjemný pocit. Pokud již máte karty Léčebných kódů, rozhodně je vezměte s sebou!

NE - Nepoužijte parfém a uctěte tento posvátný prostor tím, že si nebudete pořizovat žádné audio ani videozáznamy.

POZOR! Tato akce je určena ženám.

Pro muže, kteří budou ochotni přijít a vyčkat na správnou chvíli, je určen krátký (cca 30minutový) obřad uctění před koncem semináře. Účast na tomto obřadu je zdarma, ale dejte nám vědět, že o tento obřad máte zájem, abychom vám případně mohli zaslat aktualizaci, bližší informace a především - abyste byli očekáváni. Občerstvení je zajištěno pouze pro ženy, muži si mohou případně něco objednat v restauraci.

MENU č. 1:  Hovězí consommé se zeleninou a celestýnskými nudlemi
                    Kuřecí prsa plněná špenátem, gratinované brambory
                    Medovník

MENU č. 2:  Toto menu jsme pro nedostatek zájmu stáhli z nabídky. Díky za pochopení.

MENU č. 3:  Toto menu jsme pro nedostatek zájmu stáhli z nabídky. Díky za pochopení.

MENU č. 4 - vegetariánské:  Mexická fazolová polévka
                     Gnocchi s pravými hříbky v houbové omáčce
                     Palačinky se zmrzlinou a ovocem

MENU č. 5 - bezlepkové: Lehce pikantní krém s dýňovými semínky
                     Chia salát s dýňovými semínky (salát obsahuje: směs listových salátů s chia a dýňovými semínky, karotku, vařené vejce, cherry rajčata, černé olivy a parmezán)

MENU č. 6 - veganské: stejné jako menu č. 5, pouze bez vajec a parmezánu


A nyní ještě krátce několik poznámek k datu, ceně a lokaci

Hledaly jsme nejvhodnější prostor, který by byl snadno dostupný a ideálně ne příliš daleko od místa konání víkendové Kryonovy akce, protože se tam musíme přesunout na večerní nácvik, ale zároveň dostatečně velký a ne příliš předražený. Tyto požadavky ještě lehce ztížil fakt, že se jedná o státní svátek a pak také, že větší prostory jsou zamluveny často několik měsíců (někdy i 2 roky) předem. Synchronicita však zafungovala naprosto dokonale. Naskytla se nám možnost velmi příjemného prostoru v nádherné lokalitě (z okna je vidět Karlův most a je to 1,5 km pěšky od Divadla Hybernia, kde se koná Kryonův víkendový seminář). Navíc se nám dostalo takového "mrknutí" od vesmíru, protože když objednáme pro všechny obědy a nápoje v určité částce, neplatíme pronájem prostoru, pouze některé náklady na přípravu a ozvučení, takže si budete moci seminář užít jako skutečné bohyně - nemusíte řešit svačinu, pití apod., ale necháte se opečovávat se vším všudy. Rozdíl v ceně by byl opravdu jen symbolický.

Uvědomujeme si, že to není zanedbatelná částka, ale máme radost, že se nám podařilo zachovat částku, která je srovnatelná (nebo i lehce nižší) než akce LS pořádané v ostatních zemích, třeba i v USA - a to navzdory nákladům na cestu, ubytování a pronájem. Takže takový další malý zázrak. Oběd a nápoje jsou příjemným bonusem navíc...

Toto je skutečně jedinečná příležitost, která se často neopakuje a je tím zajímavější, na jakém místě (v historickém centru s Vltavou pod okny) a v jakém datu (28. září a před Kryonovým seminářem) se tato událost koná...