Únor 2016
Newslettery a články od Mele´ha

Drahé sestry,

Ach, jaro! Je úžasné, že jsme zde na úpatí Rocky Mountain měli v únoru 15 °C! Divné, nádherné a trochu děsivé. Delší dny obsahují kouzlo, které mne inspiruje k brzkému vstávání společně se světlem. Chci jíst víc ovoce a pít citronovou vodu; dělat věci pro očistu a vyrovnání mého systému po chladné a temné zimě. Čas na trochu syrové zeleniny s opékanými sladkými bramborymi (úsmívám se - nejlepší na zimě jsou pro mne právě sladké brambory a dýně) a pobyt na čerstvém vzduchu. 

Jedna z mých odměn během doby hibernace je čas s Kryonovými channelingy - těmi pro Lemurijské sesterstvo i ostatními. Pokaždé, když je slyším, je v nich energie, která mne "vezme někam jinam". Často je poslouchám 3krát i 4krát, abych skutečně uslyšela vše, co je v nich obsaženo. Láska a léčení, které přicházejí spolu s poselstvím, trvale mění mé myšlení. Někdy třeba ani neslyším slova, ale zjišťuji, že jsem jakoby zachumlaná kdesi v jemné energetické pokrývce. A jsou chvíle, kdy jsem v tomto změněném stavu požehnána zprávami, aktivacemi, písněmi či léčením. 

Coby jogínka a léčitelka oceňuji význam tichého stavu mysli - místa darů a nečekaných překvapení. Takže i když během Kryonových channelingů třeba usnete, jste ve zvláštním stavu pro přijetí toho, co pro vás Duch naplánoval pro další dobrodružství či ke stažení (download)! Všimněte si, jak vyrovnané, osvěžené a obnovené se poté cítíte! 

Pro vaši radostnou cestu a naše pokračující spojení na Mřížce Božské Lásky

~*~*~
Amber