Červenec 2016
Ticho a odpočinek neznamená nutně nečinnost...

Drahé sestry,

před časem jsem na tento web psala, že to vypadá na větší pauzu. Nyní věci začaly zapadat do sebe a ukazuje se nádherná synchronicita. Bylo zapotřebí zdánlivého vnějšího klidu a pauzy od poselství "shůry", aby mohly přicházet energie "zdola" (opět jen zdánlivé vyjádření směru - to vše jde z nitra). Podívejte se spolu se mnou, jak mnoho se toho dělo a děje: 

Od minulého příspěvku přišla zpráva od Amber Wolf, že po roční práci a přípravách vydala CD s názvem Sacred Songs of Lemurian Sisterhood. Zatím je k dispozici pouze ve formě CD, ale chystá i MP3 verzi ke stažení - "ochutnat" můžete pod tímto odkazem (viz Listen to an excerpt). Až vyjde online verze, určitě vám dám vědět. Bude to však určitě v angličtině - hlas Amber (Mele´ha) je v tom velmi důležitý...

Od 30. června do 3. července se konala 1. Konference Bohyně v Čechách a to konkrétně Dolních Věstonicích! Viz www.konferencebohyne.cz. 

22. července jsme jako již tradičně oslavili svátek Máří Magdalény, tentokrát již trochu jinak - jí a všem ženám se dostalo většího uznání i z Vatikánu. ;-) A tak na to navázaly i některé kostely...

Od 25. do 31. července se koná Konference Bohyně v Anglii (Glastonbury). A zdá se, že teprve nyní se cosi prolomilo a já tedy mohla dokončit překlad poselství, které bylo předáno pro LS před rokem - 25. července 2015!!! Opět si počkalo na správné načasování. 

A ještě dodám, že v tomto - již třináctém - channelingu Kryon hovoří o události, která se chystá v Řecku v termínu 15.-29. září 2016 - první Kryonova posvátná cesta bohyní... Ještě mají pár míst volných, tak neváhejte, jen Kryon v tomto poselství naznačuje, že při cestě čeká pár "náročných" momentů.

Věci jsou prostě v chodu a někdy si vyžadují zdánlivé ticho...

Takže někdy příště opět na slyšenou.


S láskou,


Marie K.