Vaše zkušenosti a prožitky

Zde je prostor pro vaše zkušenosti, prožitky, inspirace ad... - tak, jak jste je procítily během našeho setkání na Vyšehradě, při používání karet, CD nebo prostě ve spojitosti s LS. Chcete-li se s námi podělit, napište mi na adresu: kucharova.marie@seznam.cz  s dodatkem, že dáváte svolení se zveřejněním na webu a FB stránkách.

Od vás...

(Nezapomeňte listovat. Postupně přidávám další, ale ať nezaniknou ani ty první došlé reakce.)

Martina K.

Posílám srdečné pozdravy, mockrát děkuji za uspořádání setkání, cítila jsem tam silnou energii rodiny a spřízněnosti a vždy, když si na setkání vzpomenu, cítím radost a vděčnost, že jsme se setkaly. Posílám pár slov, které jsem po tomto setkání přijala channelingem, když by byly přínosné pro sesterstvo, souhlasím s jejich uveřejněním na webu: "Máme radost z tvého nádherného setkání s tvými sestrami. Bylo to nádherné a zde jsme velmi oslavovali a radovali se, že jste se konečně (znovu) setkaly, poslechly volání a přes veškeré své pochyby dorazily na místo setkání, kde byla velmi cítit energie domova a rodiny!!! Vaše setkání mají neuvěřitelnou sílu. Aktivují a urychlují procesy ve vás i ve vašem okolí. Velmi se radujeme, že jste (konečně) započaly skrze vaše setkávání svou požehnanou práci. A velmi se těšíme na vaše setkání v září s Amber, už teď je v okolí místa setkání cítit nádherná energie, jak cítila Lenka. Už nyní se místo chystá." Martina

Lemurijské sesterstvo, I. setkání 23.6.2018 | Marcela Zvolánková

Vyšehrad, Staré purkrabství 23.6.2018
Obrovské poděkování nás všech patří Marušce Kuchařové a Kryonovu týmu za sdílení informací a zprostředkování setkání.

Do začátku našeho setkání zbývaly tři hodiny času, které jsem si krátila procházkou po Vyšehradě. Solar plexus, energetické centrum v oblasti žaludku, najednou pracovalo na plné obrátky, to procházely skrze mne dávno uložené emoce smutku, opuštění a odloučení k transformaci.

Seděla jsem na lavičce a vědomým dechem na klidném místě odevzdala jsem se energetickému očistnému procesu. Když energie tíhy odezněly, pomyslela jsem na přínos "sesterského" setkání.

"Ne náhodou" jsem se na místo dostavila v 10 hodin, začátek byl ve 13 hodin, nyní vím, že přeladění vnitřních energií a příjem poselství k setkání byla synchronicita událostí.

Tři hodiny čekání utekly a já dojatá poselstvím vstoupila do sálu, kde přicházející ženy svou přítomností vytvářely nádhernou láskyplnou energii, cítila jsem krásné pocity v celém těle, až mi docházely slova.

Poselství pro Lemurijské setkání:

Drahé ženy,
sešly jste se dnes, abyste společně oslavily Božskou moc a sílu v sobě, v této nádherné, nové době.

Aby podporu jste si navzájem dodaly a odvahu k vlastnímu projevu duše jste dostaly.

Uzavíráte kapitolu starých uložených trápení, strachů a bolestí, ať již vám životní cestu neklestí.
Společně otevíráte novou energetickou bránu v sobě, aby vaše pradávná síla projevila se v této nové době.

Mnoho utrpení bylo uloženo ve vás a nyní nastal čas, společnou energií propojit a otevřít pradávný uložený dar ve vás.
Každá z vás nese pro planetu Zemi ojedinělý dar, za účelem pomoci lidem a planetě Zemi, byl ve vás po věky věků uchován.

Jste průkopnice s pradávnými schopnostmi a přišla vaše chvíle, projevit své dary v plné síle.
Mnoho lidí nebude si vědět rady, světlo vaší duše pomáhá všem teď a tady.

Ženy krásné, ženy milé, nadešla vaše chvíle ukotvit vaše pradávné dary a přednosti, a proměnit je ve ctnosti.
Ano, jste vyslanci z Hvězd, tak jest.

Vaším světlem, esencí, paprskem sebe, tvoříte na Zemi Nebe.

Procházíte vlnami vlastního očistného procesu a my jsme stále s vámi v němém úžasu.
S obdivem hledíme na vaše odhodlání vstupovat do bolestných hloubek podvědomí a vynášet je na světlo, do vědomí, k energetickému rozpuštění.

V proudu vlastního očistného procesu vaše duše volá:

"Jsem tu, abych plně sestoupila v celé své jedinečnosti a kráse, a své světlo, dary a schopnosti projevila skrze tělo po velmi dlouhém čase".

Afirmace k přepisu energií:
"Já jsem bytost obdařena soucitem, úctou, respektem a láskou k veškerému životu, projevuji svou Božskou část a probouzím v každém srdci uloženou Božskou "dobrotu".

Já jsem obdařena vnitřní radostí, klidem a mírem, já jsem nápomocna planetě Zemi a mnoha lidem.

Já svítím světlem svým a probouzím světla ostatních".

Požehnáno je vaše odhodlání, váš život a vaše energetická práce, milé sestry.

Posíláme hvězdné objetí, slzy obdivu a dojetí, jsme stále s vámi.

https://dvojplamenvrealite.cz/lemurijske-sesterstvo-i-setkani-23-6-2018/ 

Ivana Čagánková

Opravdu skvělé ženy se sešly v sobotu na Vyšehradě a za to ti patří velký hold a dík.
Hned v úvodu mě chytla obrovská bolest v játrech a žlučníku, ano už to znám a nepanikařím. Děkuji za to, že se odlupuje další vrstva. Přílepek, který chce jít pryč a díky silné energii tohoto setkání se tento starý program, umělina uvolnila. Hodně mi pomohla kamarádka Hanka ze Zlína, co vedle mne seděla a okamžitě mou bolest zachytila. Rozdýchala jsem to a propustila. Moc DĚKUJI VŠEM přítomným ženám i v nefyzické podobě!!! Jsem šťastná, že jsem součástí LS!
V neděli jsem zůstala sama doma. Uklízela a poslouchala písně od Amber a pak přednášky, Natalie Sedleckou a Silvii Sabackou z klubu Ženy ženám o dotecích a porodech. Naskočily mi porody mých dětí. Početí. Těhotenství a rané dětství... Pak i můj vlastní porod a mojí mámy. Úplně zlehka jsem dělala přepis negativních emocí a cítila úlevu a nový závan větru do celého rodu mé matky. Úžasný pocit znovuzrození. ANO, jsme skutečně TVŮRCI a STRŮJCEM svého ŠTĚSTÍ, jak praví KRYON. Děkujeme za všechna poselství která nám ukazují nové možnosti!!!

Moc všechny ženy zdravím, a kdyby někdo potřeboval přenocovat v Přerově, tak ať se mi ozve.
Mohu nabídnout i prostory pro menší setkání LS či čtenářů KRYONA v naší DĚTSKÉ SKUPINĚ.
A pokud by některá z děvčat chtěla sdílet zkušenosti z podobné práce s dětmi od početí do školy, práci s rodiči, Montessori pedagogiku a respektující přístupy, Kontaktní rodičovství... Prostě vše kolem výchovy a vzdělávání dnešních nových dětí, ozvěte se, ráda se podělím a taky se ráda inspiruji od někoho, kdo pracuje s dětmi i rodiči...
Napište mi na můj email ivana@rodinka.cz nebo na můj FB Ivana Čagánková
Moje webové stránky www.rodinka.cz
Mějte se nádherně a přeji hodně radostí z tvoření v krásných nových ENERGIÍCH nám všem !!!

Děkuji, že jsem vás mohla poznat, "karmickou" účetní, holky z Liberce, Břeclavi i Bratislavy a dalších měst.
AHOJ!!!