Lemurijské sesterstvo
Upozornění

Upozornění!!!

Kryonovy channelingy pro Lemurijské sesterstvo a celý tento projekt je určen ženám. Není to žádné celosvětové spiknutí, ale jednoduše probuzení našeho posvátného účelu - toho, co jsme znaly už v dobách Lemurie a co se opět navrací na planetu. Možná jen v trochu pozměněné podobě, aby to bylo v souladu se současnými energiemi, současnou společností a naším aktuálním úkolem. Pokud jste byly součástí Lemurijského sesterstva, poznáte to, a pokud se chcete ponořit do těchto energií, jste vítány. Mužům je sem vstup dovolen, ale pouze pokud sem vstoupí s úctou a čistým záměrem. I pro ně to může být velmi silný zážitek. Jen vězte, že ačkoli jsme v průběhu věků všichni prožili životy coby ženy i muži, tak ty, které byli ženami v Lemurii, jsou jimi i nyní. Je to tak záměrně. Takže pokud jste muž, pak jste byl mužem i tehdy.

Channelingy, které Kryon předal pro Lemurijské sesterstvo, jsou velmi výjimečné - jsou určeny specificky pro ženy, které v sobě cítí toto volání. Je to natolik silné a zvláštní, že u některých těchto channelingů nesmělo být ani vědomí Lee Carrolla! Bylo to tak s jeho svolením a z úcty k předávanému. Všechny si je poslechl později, ale při předávání jeho vědomí nic "neslyšelo" - ačkoli poselství byla předána jeho prostřednictvím. A tak v úctě k tomuto konceptu udělám totéž. Všechny tyto channelingy a články tedy přeložím sama, bez následné korektury od kolegy. Proto prosím buďte shovívaví, pokud mi unikne nějaká ta chybička.

Lemurijské sesterstvo ale není o rozdělování se na muže a ženy. Naopak - je uctěním obojího a o sloučení obou těchto aspektů do celistvosti. Jen probouzí něco, co mohou nést pouze ženy - a některé z těchto energií dokonce pouze matky. Je před námi zásadní úkol a my se k němu postupně probouzíme. Možná budete překvapeny, možná pro sebe zvoláte: "Ano! Věděla jsem to! Přesně proto tu jsem!" Buďte trpělivé, Kryon a Dr. Amber Wolf nám postupně odkryjí víc...

POZOR! Prosím ještě o jedno - tyto channelingy jsou určeny pouze pro ty, které ucítí toto volání a samy se rozhodnou číst a třeba později i připojit. Není to určeno k hromadnému sdílení na sociálních sítích ani k rozesílání mailem. Pokud máte ve svém okolí konkrétně ženy (případně i muže), o kterých jste si jisti, že by je to mohlo zajímat, povězte jim o tomto projektu a pak nechte na nich, zda se rozhodnou podívat či ne... Děkuji.

Marie Kuchařová