Překlad přenosu
Newslettery a články od Mele´ha a ode mne

30.12.2017 - Amber Wolf, Phd - Mele´ha

Překlad přenosu

Počet jazyků, na které si staré duše vzpomínají, narůstá a z dobrého důvodu. Jak začínáme odlupovat vrstvy amnézie a oddělování od Ducha, které jsme coby lidé zažili, tyto nádherné nástroje se nám odkrývají.

Je toho asi 130 let, co Edgar Cayce začal slyšet hlasy, "vidět" věci a provozovat léčení; 95 let od duchovního probuzení Krishnamurtiho, více než 50 let, kdy Jane Roberts přinesla Sethův materiál a letos v srpnu tomu bude 30 let od Harmonické Konvergence. Věřím, že tito lidé (a mnozí další) byli pionýry ochotnými otevřít dveře svého vědomí, abychom se kolektivně mohli kontaktovat s vyššími vibracemi dostupnými pro všechny.

28 let už trvá partnerství Leeho Carrolla s Kryonem, které nám přineslo tolik nádherných zpráv plných lásky a moudrosti. Lee vám řekne, že počátky channelingu pro něj byly skutečně strastiplné a že trvalo mnoho let než si vybudoval důvěru k druhé straně závoje, kde Kryon sídlí. I mnozí z nás mají potíže s vyslyšením a důvěřováním své intuici - vyžaduje to praxi a důkazy... výsledky. Tuto důvěru pomáhá vybudovat poznání, že plán Ducha je pro nás vždy laskavý.

Má léčebná práce se v průběhu let rozvíjela, až obsáhla mnoho channelovaných sezení - a nyní kráčím s Duchem ruku v ruce 100% času. Mám velkou tašku plnou nástrojů, ale splynutí s Duchem a klientem/pacientem, mi dává správné načasování. Naučila jsem se důvěřovat, že v plánu je vždy nejvyšší dobro.

Když ke mně a skrze mne hovoří hvězdné matky, cítím to jako "přenos" - vnímáme sebe sama jako anténu zachycující vlny (lásky, informací a moudrosti) přicházející z vesmíru z oněch hvězd. Pokud bychom to měřili z hlediska světelných let - uskupení Plejád je 444 světelných let daleko - pak by to znamenalo, že hvězdné matky pro mne začaly vysílat informace dříve, než se tu má duše poprvé zformovala! Jejich zprávy přicházejí v jiné formě - jsou ve mně uvolňovány tak, jak se Lemurijské kódy otevírají v mé DNA.

Věřím, že každý z nás má jedinečný vnitřní jazyk, který pro nás přenáší informace, moudrost, lásku a vedení. Naučit se "hovořit" tímto jazykem, je jedním z úkolů našeho probuzení. Máme veškeré informace v sobě v našem osobním mřížkovém systému, každý je jiný, relevantní a potřebný pro celistvý, uzdravený svět.

Naslouchejte s láskou jazyku své duše, drazí.

~*~*~