Lemurijské sesterstvo
Lemurijské kódy ve formě korkových podtácků

Lemurijské kódy ve formě korkových podtácků

Možná už máte svou sadu karet, ale zjistili jste, že byste s nimi rádi pracovali i jiným způsobem - možná venku v přírodě, možná si přejete s pomocí jejich energie nabíjet vodu či své krystaly... možná je chcete brát sebou např. do práce, ale sada karet by se vám mohla zničit a také do ní nechcete absorbovat vnější vlivy (při cestě městem apod.). 

Právě proto vznikl nový produkt - Lemurijské kódy ve formě korkových podtácků... Zatím bohužel není k dispozici celá sada. Pouze ty, které vidíte na fotografiích vlevo.

A který si vybrat? Na fotografiích jsou následující kódy:

Osm - zcela nahoře (odpovídá kartě, která se umisťuje několik cm nad hlavou); propojuje s hvězdnými matkami.
Šest - na horním obrázku uprostřed vlevo (odpovídá kartě umisťované na čakru třetího oka); dodává vhledy, pomáhá rozpoznat rovnováhu, objektivitu a aktivuje šišinku.
Čtyři - na horním obrázku prostřed vpravo (hvězdné centrum ve 4. čakře); přináší splynutí božského a lidského srdce, z něhož vyvěrá nejvyšší dosažitelná forma lásky.

Jedenáct - na horním obrázku dole (odpovídá kartě, která se pokládá několik centimetrů pod vašima nohama - v pozici vleže); představuje ukotvení, propojení s Matkou Zemí - Gaiou a krystalickou mřížkou, zhmotňuje v realitě.

Devět - na dolním obrázku (odpovídá kartě, která se vkládá do pravé dlaně); představuje spojení s posvátným ženstvím, velkou matkou...

Cena: 411 Kč/ks (za 1 podtácek)
Poštovné a balné: pro 1-2 ks 65 Kč
                               pro 3-5 ks 80 Kč (v rámci ČR)

(Pro zásilky na Slovensko je cena 20 EUR/ks a poštovné 8 EUR/ks pro 1-2 kusy, 12 EUR/ks pro 3-5 ks.)

POZOR! Hromadnou objednávku uzavíráme ke dni 31.01.2019, předpokládaný termín dodání cca koncem února 2019. Pouze zálohová platba.