Lemurijské sesterstvo
Kryonovy channelingy

Kryonův padesátý třetí channeling

Následující channeling byl přijat 7. dubna 2018 v Montréalu v Kanadě a je určen pro Lemurijské sesterstvo

Zdravím vás, drahé dámy, já jsem Kryon z magnetické služby. Dnes večer chci hovořit o něčem zvláštním. Nenechte se zmást mužským hlasem. Už jsme vám to říkali - na druhé straně závoje není žádné pohlaví. Nyní vás oslovuji coby ženy z Lemurie. Hovořím k vám coby k ženám z Lemurie.

Protože jste v této místnosti, vím o některých věcech, které se právě teď dějí. Vím o některých věcech, které se odehrávají ve vašem životě. Ve vašem ezoterickém životě...

Akáša je mocná energie, a někdy, když se dále vyvíjíte, Akáša začne promlouvat velmi jasně. Proč jste tady? Možná si myslíte, že jste byly v Lemurii. Nebo že jste velmi staré duše a že jste byly součástí jiné velmi starodávné historie. Dámy, vy všechny, které jste tady, jste staré duše. Ta, kterou nyní slyšíte hovořit po mně ve vašem jazyce, je stará duše. (Kryon hovoří o překladatelce a ta je od té chvíle dost rozrušená a má potíže s překladem.) Hovořím o tobě. (Publikum se směje, překladatelka děkuje.) Je dokonalá proto, aby mohla přeložit toto poselství. (Překladatelka váhá.) Jen to přelož. (Smích.) Je ta pravá pro to, aby přeložila tuto zprávu.

Mluvím o velmi staré Akáše. Co vám takováto Akáša dnes přináší? Odpověď zní, že často něco nevhodného. Akáša vám přináší energie, které se vám nelíbí. Důvodem je to, že se začínáte vyvíjet. Co se stane, když se začne vědomí pozvedat? To už jsme channelovali. Začínáte se přibližovat své Akáše, dokonce i své innate (pozn. překl.: vnitřní vrozené inteligenci našeho těla). Myslím, že se mnou budete souhlasit, když řeknu, že není dobré být příliš citlivou. Vadí vám to ve vašem životě. Co když jste ale duchovně citlivé? Znamená to, že si začínáte vzpomínat na věci, které se vám staly. Ženy, chci vám něco povědět o věcech, které budou vyčnívat z vaší Akáši. Žádný muž nemá ani tušení, jaké to je, porodit mrtvé dítě. Jaké to je přijít o tříměsíční dítě. A vy jste to zažívaly stále dokola. Historie k vám z hlediska porodů nebyla tak vlídná, jako je tomu nyní. Možná si nepamatujete tu událost, ale pamatujete si pocity s tím spojené.

Vy všechny jste byly i muži. Takhle staré duše fungují - střídají obě pohlaví. Takže dovolte, abych se vás zeptal na toto - jaký máte pocit z toho, že jste někoho zabily tváří v tvář na bitevním poli? Jak vám to posloužilo coby ženě - mít ve své mysli tyto věci? Odpovím - vůbec vám to neposloužilo! Dnes jsem strávil hodně času tím, že jsem vám říkal o síle, kterou máte ve svém vědomí. Čím více se vyvinete, tím větší sílu má vaše vědomí. Některé z vás se ptají: "A co mám dělat s těmito vzpomínkami? Jak s nimi mám zacházet? Narušují můj život. Ruší mě v mé duchovnosti." Já vám teď odpovím. Přepište je. Nebudete o nich už vědět. Dáte instrukce své Akáše, aby vám už je nepředkládala. "Drahá Akášo, já jsem velkolepá. Už mi nepředkládej tyto věci, které jsou pro mne negativní!" Poslyšte, nedává vám snad smysl, že jste těmi, které řídí své tělo, můžete řídit také svou Akášu? Dovolte, abych vám řekl v angličtině jeden rým: "Jsem šéfem své Akáši." Ve vašem jazyce se to moc nerýmuje, ale vy víte, co vám říkám. Opravdu to řídíte vy.

Ve starém paradigmatu byste tyto vzpomínky své Akáši vynesly do popředí a pracovaly s nimi. Ve staré energii byste je identifikovaly a rozhodly byste se, co s nimi budete dělat. Nicméně v nové energii - v energii, kdy jste už pokročilé (více rozvinuté), to smažete. Prostě to smažete. "Drahá Akášo, vezmi všechny tyto vzpomínky, které zraňují mé srdce a dej je pryč." Tohle bude fungovat. Bude to fungovat. Vaše Akáša nemá jinou možnost než poslechnout vaše vědomí. Vlastníte jí, tím vším jste prošly a tak ji také řídíte. Tohle je odpověď, drahé. Je to nové paradigma toho, jak pracovat s těmito věcmi.

Odejděte z tohoto místa jiné, než jaké jste přišly - budete vědět, jak pracovat s věcmi, které před vámi vyvstanou. Nepřekročily jste rok 2012, abyste měly tyto problémy. Nezasloužíte si je. Zasloužíte si mír, osvětlenou duchovní cestu... nepotřebujete se zaobírat minulostí. Pokud vás právě teď mohu zavést do vaší Akáši a říci vám, abyste se podívaly na věci, které jsou kolem - vyzývám vás, abyste kolem sebe viděli vše jen čisté, a abyste viděly vyčuhovat pouze ty věci, které jsou ty nejradostnější, které se vám kdy staly. Nádherná láska, nádherný porod, nádherný vztah, překrásné přátelství - na tohle si vzpomínejte, protože vy to řídíte.

A tak to je,

Kryon

Zdroj originálu: https://www.amberwolfphd.com/freeaudio

Poznámka ke kopírování:

Pro Lemurijské sesterstvo channeloval Lee Carroll a do češtiny přeložila Marie K. (www.lemurijske-sesterstvo.webnode.cz) Tyto channelingy nejsou určeny k hromadnému šíření po sociálních sítích, ani e-mailem a jsou určeny především ženám (ale mohou je číst i muži, pokud to tak cítí). Pokud máte pocit, že víte o někom, komu by tyto informace pomohly v životě, povězte mu o tomto projektu a nechte na něm/ní, aby se sám či sama rozhodla. Děkujeme.