Lemurijské sesterstvo
Kryonovy channelingy

Kryonův třicátý devátý channeling


Následující channeling byl přijat 17. června 2017 v Asheville, NC a je určen výhradně pro Lemurijské sesterstvo!!!

Zdravím vás, drahé dámy, já jsem Kryon z magnetické služby.

Můj partner ustupuje zcela stranou. Kolikrát už jsem tu stál před vámi či před vámi podobnými v kruzích, jako je tento? Neočekávám, že si uděláte "domácí úkol" a poslechnete si všechna ta poselství. Proto si to pojďme krátce shrnout a pak vám povíme něco jiného - něco, co jsme nikdy předtím neřekli.

Drahé, sesterstvo je založené na ženách, které si vzpomínají - nebo alespoň chtějí. Mají pocit, že byly součástí původní skupiny na této planetě. Často se stane, že vás to sem přitáhne (ne náhodou), abyste se doslechly o sesterstvu a abyste uvažovaly nad tím, že tu možná je něco pro vás. Ženy se rády setkávají se ženami. Je to přirozené. Je to krásné. Je to víc než to.

Pokud se podíváte na to, co byla Lemurie, pak zjistíte, že to byl odrazový můstek, odpalová rampa... to už jsme říkali dříve. Byl to startovací bod pro lidskou Akášu. Drahé, ať už jste tam strávily jakkoli dlouhé (či krátké) časové období, hrály jste tam roli, která trvala jen jediný život. A v příštím životě už jste nebyly v Lemurii. Byly jste někde jinde. Ale byly jste někde jinde se vzpomínkou na jediný život. To byl počátek osvíceného lidstva. Byl to počátek toho, co se dělo po příběhu Stvoření. Nemusí to být nezbytně tak, že jste přišly s ostatními sestrami a vzpomínaly si na ten předchozí život. V tom druhém životě jste mohly být samy. Nebo v tom dalším. Ale to, co jste nesly s sebou, byla vaše vzpomínka na sesterstvo a na to, co jste tam dělaly.

A co to tedy bylo, co Lemurijské sestry znaly, praktikovaly nebo na čem se podílely? Řeknu to znovu - ženy byly šamankami. V Lemurii jste byly skupinou šamanek. To znamená, že jste byly doslova v tréninku na životy, které měly následovat...

Nyní je načase, abyste si během posunu vzpomněly na určité části tréninku. Říkali jsme vám, kdo byl vaším "trenérem". Po velmi dlouhou dobu tam byla Mele´ha. Ale dovolte, abych vám řekl něco, co jsem předtím neřekl. Kdo vás vyučoval? Jí s láskou vyučovala a trénovala Plejáďanka. A vy jste se s ní čas od času setkaly. O čem předpokládáte, že byl trénink k tomu, abyste byly šamankou?

Číslo jedna - být ženou bylo primární. Protože takto to fungovalo a stále to tak je. Řeknu to znovu. Ženy jsou vybavené intuicí. Ony jsou ty, které vychovávají a učí děti. Ony vědí. Mají sílu intuice, aby věděly. Kdo lepší než ty, které dávají život na planetě, by měl nést toto poslání a na pravidelné bázi a s láskou dávat rady zbytku planety o tom, co dělat? Zopakuji to znovu - takhle vás vnímali všichni muži. To byl jejich trénink. Přemýšlely jste někdy o rozpomenutí mužů tímto způsobem? Aby pomohli vašemu přijetí. Tak, aby, až nadejde čas, ženy mohly zaujmout určité pozice vedoucí autority duchovních znalostí. Myslíte si, že to bude těžké, ale co když si muži také vzpomínají? Existovali i Lemurijští muži, víte? Pochopitelně.

Ale já se vrátím k tomuto - jaký si myslíte, že byl váš hlavní trénink coby šamanek? Mluvili jsme o cvičeních, dávali jsme vám informace o tom, co jste tam dělaly a jak to fungovalo, když jste tam byly doslova ve skupinách žen, v šamanském výcviku pro vaše další životy.

Dobrá, stojíte tedy před mistrovskou učitelkou (Plejáďankou), která se vám chystá předat informace o vás coby ženě - co se očekává, jak s tím pracovat. Co si myslíte, že vám říká o vaší intuici?

Obraťme na okamžik list - předstírejme, že jste ve svém druhém či třetím životě a jste zde doslova jako vůdkyně skupiny lidí (nejen žen), kteří se na vás obracejí o intuitivní vedení kmene. Začaly jste jim předávat informace o tom, co jste se naučily v Lemurii. Pamatovaly jste si to. Někdo k vám přijde, možná dokonce klečí, a řekne: "Drahá vůdkyně, potřebuji radu - co mám dělat?" Jak byste mu odpověděly? Řekly byste snad: "Nevím, co myslíš ty?" (Kryon se směje.) Ne, neřekly. Vybavily byste si svůj výcvik. Použily byste intuici - byly jste učeny, abyste svou intuitivní sílu vyzvedly ze Zdroje a předaly jste odpověď. Slyšíte mne? Drahé, dámy, je načase, abyste si vzpomněly na tuto lekci!

Jaký je další krok ve vašem životě? Mohu vám dát návrh? Neptejte se. Vnímejte. Protože další krok - kde máte být, co se stane, co byste měly dělat, co je ta nejintuitivnější a nejúžasnější věc, která znásobí vaši velkolepost na této planetě - přijde k vám a pro vás! Ne k jiné osobě. To je ten trénink, kterým jste prošly v Lemurii, šamanky. To je první věc k učení a první k rozpomenutí. Samy sebe řídíte a máte také intuici samy pro sebe. Pokud se budete ptát všech kolem, jaký bude váš trénink? Co jste se naučily, zatímco jste tu byly? Chcete, aby to bylo praktické, nebo se chcete scházet, bavit se a prozpěvovat si písně? To je otázka, co? Tohle je tu z určitého důvodu.

Drahé, chci, abyste si na věci vzpomněly - je to tam! Je to tam. Nezáleží na tom, před jak dlouhou dobou se to odehrálo. Čas je zcela irelevantní. Vy se snažíte řadit životy lineárním způsobem. Ptáte se: "Jak bych si vůbec mohla vzpomenout na život, který se odehrál před čtyřiceti tisíci lety?" Nemáte tušení o multidimenzionalitě akášických záznamů. Nejsou uskladněny podle let. Jsou uskladněny podle zkušeností a hloubky (významu) - a váš trénink je přímo navrch. Proto tu jste. Začněte si vzpomínat na překrásnou, nádhernou sílu (moc), kterou jste měly. Intuitivnost, rozpomenutí, šamanské učení, vědění, jak vyzvednout věci ze Zdroje - abyste mohly samy získat informace, ale abyste je mohly předat i své rodině a svému okolí a aby byly pravdivé, láskyplné a s integritou. Proto jste tady. Začněte si vzpomínat na víc než jen na písně nebo na to, co říkala Mele´ha, nejen na pospolitost a krásu kamarádství, ale také na lekce, které jsou na dosah.

A tak to je.

Kryon

Zdroj originálu: https://www.amberwolfphd.com/freeaudio

Poznámka ke kopírování:

Pro Lemurijské sesterstvo channeloval Lee Carroll a do češtiny přeložila Marie K. (www.lemurijske-sesterstvo.webnode.cz) Tyto channelingy nejsou určeny k hromadnému šíření po sociálních sítích, ani e-mailem a jsou určeny především ženám. Pokud máte pocit, že víte o někom, komu by tyto informace pomohly v životě, povězte mu o tomto projektu a nechte na něm, aby se sám či spíše sama rozhodla. Děkujeme.