Lemurijské sesterstvo
Kryonovy channelingy

Kryonův dvacátý pátý channeling

Následující channeling byl přijat 19. července 2016 v Grand Rapids a je určen výhradně pro Lemurijské sesterstvo!!!

Zdravím vás, drahé dámy, já jsem Kryon z magnetické služby.

Tyto channelingy jsou jiné. To jsem vám říkal už mnohokrát, ale přesto je to možná poprvé, kdy to slyšíte. Při těchto channelinzích ustupuje můj partner hodně daleko stranou. Jeho obvyklou metodou je, že si pamatuje vše, co channeluji. V těchto druzích channelingů, kterým někteří říkají "trans", má každý jednotlivec svůj jedinečný proces, takže neexistuje žádný obecný způsob channelingu. Můj partner si pamatuje vše, co se stane, a taková byla naše dohoda... až do vzniku sesterstva. Z tohoto okamžiku si nebude pamatovat nic. Bude si to muset pustit ze záznamu, aby zjistil, co vlastně říkal. Tím uctíváme fakt, že toto je skupina specifického pohlaví. Není tu nic tajného, je to jen vyjádření úcty, protože jsou zde ženy. Jak už jsem mnohokrát říkal - nenechte se zmýlit mužským hlasem. Je to hlas channelera. Duch nemá žádné pohlaví. A láska Ducha je čistá - bez pohlaví, bez předpojatosti... ta elegance je nezaměnitelná. A přesto, pokud byste jí měli přidělit pohlaví, byla by blíže matce než čemukoli jinému na planetě.

A tak vám přinášíme informace o sesterstvu, o moudrosti sesterstva. Nejspíš jste mě už mnohokrát slyšeli hovořit o tom, co se dělo v Lemurii. Ale rád bych znovu zopakoval, že Lemurie byla jiná - jiná než jakékoli jiné místo na planetě. To, co činilo Lemurii tak odlišnou, byl fakt, že zůstala čistá mnohem déle než jiná místa. A tak zůstala čistá i sesterstva v Lemurii. Zde je něco, co chci, abyste si pamatovaly - předpoklad, který učíme - že vaše Akáša, tedy to, co jste prožily, nemá žádný "čas" kvůli kterému by bylo těžké si na některé věci vzpomenout, protože to by bylo lineární. To, co si pamatujete v Akáše a to, co před vás předstupuje jako první, je to nejdramatičtější. A ta dramatičnost, to drama, často tkví v kráse, moudrosti a doslova šamanské energii určené vašemu pohlaví. To je neobvyklé. Neobvyklé, protože to tak nyní na planetě není. Nebylo to ale neobvyklé pro Plejáďanky, které vás učily. A přesto znovu mluvíme o předpokladu, který chceme, abyste vstřebaly. O předpokladu, že je to ve vás. Ve vás všech. Máte tolik životů, které už si nikdy nemusíte znovu připomenout, ale právě teď, v této nové energii jste žádány, abyste vygenerovaly energie, které vám přinášejí největší pomoc. Vstupte do sesterstva. Je zde obrovská moudrost.

Důvod, proč toto sesterstvo představuje koncept lemurijského sesterstva, je to, že je jiné než jakékoli jiné - to protože v Lemurii vaše plejádské učitelky zůstaly a učily vás po staletí. Nebyly jste všechny součástí stejného sesterstva, dámy. Přicházely jste a odcházely, ale v rozsahu dlouhého časového období jste se podílely na stejných věcech, protože toto sesterstvo zůstalo čisté. Je pro vás těžké uvěřit, že jste také měly stejné učitelky, ale ony jsou "bezčasé". Jaké si myslíte, že to bylo - být vyučovány těmi, které osely planetu? Co vám říkaly? Drahé, ony nebyly "nad vámi". Neseděly jste v kruhu kolem nich a nevyzdvihovaly jste je. Milovaly jste je, protože byly "jedním s vámi". Každá z nich pro vás byla jako matka. Všechno to byly ženy. Nejúžasnější učení, jaké se kdy na planetě odehrálo, začalo po celé planetě s osetím a bylo velmi čisté. A ačkoli to celá planeta obdržela ve stejnou dobu, lemurijské učení bylo jiné, protože zůstalo čisté. Proto jsou tu rozdíly mezi ostatními skupinami a jinými kruhy. Přestože trvalo staletí a mnohé z vás se vzájemně ani nesetkaly, lemurijské sesterstvo zůstalo čisté, stejné, protože jste měly stejné učitelky se stejnými informacemi. To činí toto sesterstvo zvláštním.

Zde je další otázka: "Co byste řekly těm, kteří potřebují mít moudrost toho, co jste se naučily před všemi těmi lety?" A já vám povím, že vaše lemurijské mateřské učitelky vám dávaly tyto informace rok za rokem. Co si myslíte, že šamanka potřebuje vědět? Jak uspořádat obřad? (Kryon se směje.) Ne. To můžete udělat samy. A mimochodem - obřady vzešly od lidí, nikoli od Plejáďanů. Co potřebuje šamanka znát? A odpověď zní - moudrost. Obracíte se k šamanskému zdroji pro pomoc. Potřebuje mít moudrost v těle, duši, duchu... moudrost humoru a moudrost při obtížných okolnostech. Proto šamanka potřebuje znát všechny tyto věci, aby mohla učit ostatní. A učitelky jsou šamanky s plejádskými matkami - a TO je ve vaší Akáše. To všechno. Já tu nejsem proto, abych vám řekl, co je tím učením. Mele´ha je tu proto, aby vás vedla do situace rozpomenutí se. Toto sesterstvo je o vygenerování původní moudrosti od původních učitelů - Plejáďanek. Rozpomenutí na tuto mateřskou energii, možná i na některé tváře a informace, které vám pomohou vzpomenout si na to, co vám říkaly. Neočekávejte slova. Chci, abyste očekávaly emoce - a pak, možná ve vašich snech, přijdou pocity, vyspělost... a až se začnete rozpomínat na tyto věci, chci, abyste se povznesly a přestaly jste s těmi problémy se sebeúctou a důvěrou ve vlastní hodnotu, které máte dnes. Protože VY jste byly součástí původních učení Země, učení od Ducha - o tom, co pomůže lidstvu, jak pomoci těm kolem vás... Nebuďte překvapené, pokud některé z těchto věcí, budou představovat základy o bytí matkou - o tom, co by matky učily své děti. Co víc - když k vám přijde jiná žena s problémy, co byste jí řekly? Minule jsme vám říkali, že byste měly být tiché a naslouchat, ale musí být ještě něco víc. A tehdy se otevřete a začnete této ženě říkat to, co vám říkala vaše plejádská matka. A to musí přijít od vás. Takže sesterstvo (sisterhood) se stává prostorem rozpomenutí se (remembering hood - Kryonova hříčka, směje se). Místem, kde se hromadně sejdete, zpíváte písně, které jste zpívávaly - díky tomu, že si na to Mele´ha vzpomíná a že vás vede, protože ona byla lidskou učitelkou, která nesla tyto informace, pořádala obřady a setkání s plejádskými matkami, a předávala to dál.

Je na vás, abyste si začaly vzpomínat na čisté informace, které jsou moudré, jemné, plné radosti a pochopení, aby kdokoli, kdo je ve vaší přítomnosti a zeptá se: "Co mám dělat?" - aby nejdříve ze všeho ucítil, že je milován. Aby cítil ruku, která se natahuje a říká: "Vše je v pořádku." Aby skutečně cítil, že je vše v pořádku. Dámy, to nemůžete udělat, pokud vy samy necítíte, že je vše v pořádku. A to byla první věc, kterou vám vaše plejádské učitelky říkaly. Musí to být v pořádku pro vaši duši, než to můžete předat dál. A to pro dnešek stačí.

Nechť obřad, hudba a moudrost započnou.

A tak to je.

Kryon

Zdroj originálu: https://www.amberwolfphd.com/freeaudio

Poznámka ke kopírování:

Pro Lemurijské sesterstvo channeloval Lee Carroll a do češtiny přeložila Marie K. (www.lemurijske-sesterstvo.webnode.cz) Tyto channelingy nejsou určeny k hromadnému šíření po sociálních sítích, ani e-mailem a jsou určeny především ženám. Pokud máte pocit, že víte o někom, komu by tyto informace pomohly v životě, povězte mu o tomto projektu a nechte na něm, aby se sám či spíše sama rozhodla. Děkujeme.