Lemurijské sesterstvo
Kryonovy channelingy

Kryonův dvacátý třetí channeling

Následující channeling byl přijat NA KRYSTALICKÉM UZLU 15. června 2016 v Hot Springs, Arkansas a je určen výhradně pro Lemurijské sesterstvo!!!

BUDOUCNOST SESTERSTVA

Zdravím vás, drahé dámy, já jsem Kryon z magnetické služby.

Jak jsem již dříve řekl, nenechte se zmást mužským hlasem. Můj partner ustupuje stranou, jinam. Jeho poselství jsou pro vás a on si je nepamatuje. Poprvé, kdy se informace dozví je, když poslouchá nahrávku. Není to proto, že by to bylo tajemství, už jsme to dříve říkali, ale je to z úcty k tomu, kdo jste. Mám zprávu, která je krátká, tak jako vždycky, ale dnes večer bude mocná.

Rád bych, abyste se na chvíli podívaly na to, co si myslíte, že děláte, ve srovnání s tím co předpokládáte, že se vám chystám říci, že děláte. Na počátku je celá myšlenka o oslavě skutečnosti, že vaše pohlaví vždy neslo spirituální šamanství na planetě Zemi - od doby, kdy to vše začalo. A nedávalo to tak smysl, jak by mělo a my jsme to říkali už mnohokrát. Přesto je to absolutní zdravý rozum, že dárkyně života by měly být šamany. A v energii znovuprobuzení planety se opět formuje sesterstvo - z důvodu, který nezná dokonce ani Mele`ha. Mohly byste si na chvíli myslet, že je zde oslava rozpomínání na to, kým jste byly a co jste udělaly. Pomůže vám to. Drahé dámy, pomůže vám to spojit si to všechno dohromady a vzpomenout si na postavení, které jste měly, takže jej můžete rozšířit a znovu jej zastávat mnoha způsoby, samy na sobě, pro vaše rodiny. Ale je s tím toho spojeno více než toto. Mele`ha začala vnímat "světelné body" na mnoha místech. Jde to pomalu. Ženy si začínají uvědomovat "vzpomínky" na to všechno, ne nutně vzpomínky na Havaj, Lemurii nebo na jiné z mnoha podrobností, o kterých jsme v posledních letech hovořili. Ne, jsou si vědomy vhodnosti ženského šamanství na Zemi. To je jiné, než si pamatovat Lemurii.

Při tom pomalém rozpomínání na vhodnost návratu k těmto způsobům, zahazujete vše, co vás rozčiluje. Posouvá se to a mění k tomu, že to byla hodně těžká bitva. To vše je pryč, kvůli tomu, co následuje. Myslíte si, že je to kruh, v němž pomáháte ženám? Ne, není. Je to kruh, kterým pomáháte Zemi. Počínaje rokem 2017 se celý účel Lemurijského Sesterstva začne posouvat. Rok 2017 představuje numerologicky jedničku. Tento rok (2016) představuje devítku. Tento rok je o dokončení rozvoje začátku formování celosvětové skupiny sester. Rok 2017 tedy bude počátkem něčeho odlišného. Sedíte na krystalickém uzlu, který začne vysílat nové informace skrz krystalickou mřížku, aby došlo k rozpomenutí na všechny tyto informace, rozpomenutí na vhodnost nádherného, posvátného, ženského šamanství.

Jen si to představte. Kdyby muži opravdu chtěli pomoci mnoha způsoby ke spojení s Bohem, neobrátili by se snad na mateřskou energii? Proč jinak ta fascinace Matkou Marií, kdyby to tak nebylo? Uctívali jste "Spasitele", ne jeho matku. "Co s tím tedy měla co dělat jeho matka? Jak se to mohlo stát?" můžete si myslet. A odpověď je jasná. Ona mu řekla o šamanství skrz "dělohu". Dala život tomu, který byl pro mnohé spasitelem lidstva.

Rok 2017 začne spojovat body a ženy, které se společně setkávají na svých ceremoniích, si nejenom začnou vzpomínat, kým byly, ale uchopí "vhodnost" ženského vedení, které je posvátné, vyspělé a v rovnováze, a budou jej šířit skrz krystalickou mřížku této planety - začne to zde, na tomto uzlu. Není to náhoda, že jste sem přišly. Není náhoda, že toto konkrétní místo je plejádský uzel. To, co se stane zde, bude vysíláno skrz krystalickou mřížku, a jak budete pokračovat, pomůžete planetě vzpomenout si. To je účel, k němuž je sesterstvo určeno! V průběhu tohoto procesu je ženám žehnáno, ale to není důvod pro sesterstvo! Žehnat vám není ten důvod. Chystáte se rozpomenout si na svou duchovnost. A při tom rozpomínání na vhodnost se zhluboka nedechnete, a pak si vydechnete a budete vědět, že je to správné a vhodné pro planetu. A jednoho dne, s postupem času, to bude vidět, a vy začnete vidět obrat na nejzvláštnějších místech, kde převzalo kontrolu druhé pohlaví. To bude první potvrzení, že to funguje správně. Prací sesterstva je pomalu, s něhou, jemností, zralostí a láskou začít změny v krystalické mřížce této planety, takže od teď nově narozené děti již budou mít Akášické vzpomínky na správnost a vhodnost posvátného vedení žen. To je úkol.

Prošly jste "zahřívacími" lety, abyste vše správně pochopily, účastnily se ceremonií a nyní Mele`ha přehodnotí to, co děláte, jak to děláte, jestli už pořádáte ceremonie nejen pro pomoc sobě. Jde o práci, která se soustředí na pomoc planetě a na to, co přichází.

To je pro teď vše. Nechť obřad započne.

A tak to je.

Kryon

Zdroj originálu: https://www.amberwolfphd.com/freeaudio

Poznámka ke kopírování:

Pro Lemurijské sesterstvo channeloval Lee Carroll a do češtiny přeložila Renata Z. (www.lemurijske-sesterstvo.webnode.cz) Tyto channelingy nejsou určeny k hromadnému šíření po sociálních sítích, ani e-mailem a jsou určeny především ženám. Pokud máte pocit, že víte o někom, komu by tyto informace pomohly v životě, povězte mu o tomto projektu a nechte na něm, aby se sám či spíše sama rozhodla. Děkujeme.