Lemurijské sesterstvo
Kryonovy channelingy

Kryonův devatenáctý channeling

Následující channeling byl přijat v Torontu, Ontariu 14. února 2016 a je určen výhradně pro Lemurijské sesterstvo!!!

Zdravím vás, drahé dámy, já jsem Kryon z magnetické služby.

Můj partner ustupuje stranou - výrazně stranou. A jak už jsme vám řekli dříve, toto jsou channelingy, kterých se nesmí účastnit. Ne proto, že by zde byla nějaká tajemství. Však si to také později poslechne, stejně jako další publikum. Důvodem je ale to, že tak oslavujeme vaše pohlaví a on nemá stejné pohlaví jako vy. Takže ho odsud "odebíráme" z úcty. Hlas, který slyšíte, je mužský. Ale když odebereme jeho a mužské vědomí, posloucháte toho, kdo nemá žádné pohlaví. Já jsem Kryon. A vy teď víte, proč to tak je. Toto setkání je určeno k uctění žen. A my vás ctíme. Nenechte se ošálit mužským hlasem. (Kryon se usmívá.)

Dnes je Valentýn. Už jsem to dnes říkal - ne tady, ale kdesi (mluví o channelingu předaném pro širší publikum). A tak je možná načase, abychom si pověděli něco o mužích a ženách v Lemurii. Tyto věci vás mohou zaujmout, protože byly jiné než dnes. A možná i jiné, než si myslíte, že byly. A vy jste se účastnily toho všeho. Mluvím k ženám zde, které jsou dárkyněmi života. Ne všechny, ale většina ano. A povím to znova - přišly jste sem v tento den a v průběhu těch tisíců let jste měly mnoho inkarnací v obou pohlavích. A tak znovu říkáme - jaká je možnost, že jste nyní ženami a byly jste jimi i tehdy? 100%! Není žádná náhoda, drahé staré duše, že tentokrát, v nové energii, jste opět přišly coby ženy. Vaše Akáša vám poslouží dobře, aby vám připomněla, jaké to bylo, když jste byly v Lemurii také dárkyněmi života, dárkyněmi ducha - byly jste ve vaší vesnici šamankami, které držely "pochodeň". A teď jste tady znovu. Poslouží vám, když to budete vědět. Pomůže vám to k sebeúctě, když budete vědět, kdo jste, kým jste byly, a že můžete pomoci planetě stejně jako tehdy. Skrze sesterstvo se rozpomenete na kousky a části, kterými jste. Zejména pokud se spojíte s lemurijskými časy. Jaká je pravděpodobnost, že jste kdysi bývaly v Lemurii - během těch tisíců let? 100%. Synchronicita vás přivedla na toto místo.

Někteří muži si přejí, aby zde mohli sedět, protože oni si to pamatují jinak. Chci vám o tom povědět. Chci vám povědět o vztazích a o tom, o čem jsme s vámi asi nikdy nemluvili, ale co vás bude zajímat. Jaký tam byl život? Mimo to, o čem jsme už mluvili. Mimo ženské kruhy a to, co jste dělaly pro muže a pro ten malý kontinent.

Pokud jste poslouchaly předchozí channelingy, tak už o historii leccos víte. Víte, kým jste byly. Víte, co jste vykonaly. Víte, že muži s tím počítali a chtěli to od vás. Bylo to přirozené. Je přirozené, že dárkyně života na této planetě jsou jako první spojeny s Tvořivým Zdrojem. A to jste byly. Takže co muži a ženy? Chtěly byste vědět něco o manželství? Žádné nebylo. Existoval obřad - jiný, než byste si mohly představit. A každý byl do něj zapojen. Nebyla to společnost, kde byste se vraceli domů do "chatrče". Bylo to jiné. Na samotném počátku to byla společnost nevyspělého vědomí. Později se stala sofistikovanější. Ale zpočátku byla více komunitní. A tím myslím, že jste žili pospolu. Braly jste si vždy jen jednoho manžela (pozn. překl.: neměly jsme jich víc naráz), ale žilo vás mnoho pospolu. Nebyli jste izolovaní a oddělení jako dnes, kdy přijdete domů a zavřete za sebou dveře.

Manželství bylo posvátné. Nebylo dohodnuté, měly jste volbu. Všechny ženy měly volbu. Zajímavé je, že ženy měly PRVNÍ volbu. (Kryon pobaveně.) Smutné na tom však je, že muži se mohli ženit až po padesátce.

Průměrná délka života v Lemurii mnohem delší než dnes. Dávalo to smysl, protže jste měli společnost izolovanou na minikontinentu a neměli jste nemoci, které byly na hlavní pevnině. Nikdo vás odtamtud nenavštěvoval. Bylo to téměř jako "zapouzdřená" společnost. Byli jste schopní pěstovat své vlastní léčiva pro mnoho nemocí. Vaše DNA byla mnohem čistší než dnes. Žili jste dlouhé životy. Také jste vedli zdravé životy. Jedním z důvodů bylo to, že vaše jídlo bylo superčerstvé. Většina vaší potravy, víc než 90%, pocházela z moře. Vaši muži, jejich rodiny a všichni muži rybařili. To je to, co dělali a my už vám to říkali. Součástí VAŠÍ práce coby žen v posvátném kruhu, vedle toho, že téměř každý měsíc některá z vás rodila, bylo požehnat úlovku. Vy jste ráno říkaly mužům, kde mají toho dne rybařit. Vidíte, jak moc s vámi počítali? Jak jste to věděly? A já vám povím, že je to opět o potenciálech, o moudrosti, o znalosti věcí, které ostatní neznají. Je to o spojení s druhou stranou závoje. Vidíte, jakou jste měly hodnotu pro celou společnost?

Muži se směli ženit až po padesátce. Bylo to z úcty k věku. Ženy se mohly vdávat, jakmile mohly otěhotnět, ale muži až po padesátce. To vám může připadat divné.

Tehdy existoval systém, který nebyl založený na kalendáři, ale byl spojený s hvězdami a počasím. Měl hodně co do činění s počasím - se změnou větru a určitými dalšími věcmi. Existovaly obřady - období svateb, ale nebyly to tak úplně sňatky, byly to obřady jednoho s druhým (jedné s druhým). Říkal jsem vám, že ženy měly volbu. Když muži dosáhli padesátky, byli vybráni (Kryon se pobaveně směje) ženou. Oni si nevybírali. Ženy ano. Mimochodem, i to bylo z úcty. A chlap po padesátce? Tomu to bylo jedno. (Kryon se směje.) Protože on dostal mladou ženu. Pak se stalo něco zajímavého - když tento muž zemřel dřív než ona, a tak tomu bylo téměř vždy, jeho žena si pak mohla vybrat, kterého z jeho bratrů si pak vezme. Takže téměř každá ženy pak měla za muže při nejmenším dva muže z jedné rodiny, protože ten první většinou zemřel dříve než ona. Když zemřel i tento bratr, z ženy byla opět vdova a ona si pak mohla vybrat dalšího padesátiletého muže, pokud chtěla. Většina už nechtěla.

Je to zajímavá kultura a zajímavý způsob, jak fungovala a proč. Měli pravidla tak jako je máte i vy teď. Muži a ženy měli podobné problémy, jako máte teď. Lidé jsou prostě lidé. Chci vám ale povědět o něčem speciálním - nazvěme to "obdobím roku", ale trvalo jen 3 dny. Jednou za rok, když vítr vál určitým směrem, existoval další způsob uctění. Nejvíce se mu blížíte s vaším Valentýnem. Mohlo by vás zaujmout, že jste se s muži dělili o práci zajímavým způsobem. My vám o tom nikdy neřekli, ale předpokládaly jste, že ženy zůstávaly doma a pak se staraly o domácnost, vařily jídlo, pečovaly o děti a zároveň byly šamankami... Byly jste velmi zaměstnané, ale ne nezbytně tímto (popsaným) způsobem.

Tak zaprvé - bylo nemyslitelné, aby ženy vařily rybu, kterou muži ulovili. Muži vařili ryby! Šli ven, chytili ji, pozdravili ji (Kryon se směje), ryba zemřela v jejich rukách a oni ji pak uvařili! Vlastně pro to měli obřad. Všichni muži vařili. A mimochodem, bylo to komunitní vaření. Ne každý chytil rybu, jakou chtěl, takže je všichni sdíleli. Každý povečeřel rybu, kterou chtěl. Nedává to snad smysl? Ženy nevařily. Ženy sklízely úrodu na ostrově. V tropech rostlo mnoho úžasné potravy. Takže místo vaření jste sklízely. A staraly jste se o děti. Všechny jste to dělaly. Velmi lemurijské. Ženy nevařily. Jak se vám to zatím líbí? (Kryon se směje.)

A teď k tomu zvláštnímu času v roce. Je těžké to popsat. Ta společnost neměla žádné hodiny. Cítili jste to. Věděli jste, co dělat. Cykly byly cykly. I cykly zrození jsou cykly. To se nikdy nezměnilo. Ale když došlo na určité druhy oslav, byla to vlastně Gaia, kdo diktoval, kdy nastal čas. Byla to třídenní oslava. Oslava žen a muži to milovali. Museli se na to "obléknout" (Kryon se směje). Oblékli si zvláštní barvy. Nesmějte se. Byly to ženské barvy. Oblékli se jako ženy. Bylo to třídenní uctění žen. A udělali to, že vás na tři dny vystřídali u dětí. Starali se o ně. Tento jejich "Valentýn" byl způsob, jak říct ženám: "Díky za to, že jste na sebe vzaly břemeno dětí." A přitom i během té doby vařili. Představte si to! (Kryon se směje.) Byla to čest. Uctívali také starší ženy - obvykle to byly ty s nejvíce vnoučaty. U většiny obřadů seděly včele. Staré ženy byly vnímány téměř jako bohové, protože byly v lemurijském sesterstvu nejdéle. Protože komunikovaly s Duchem a vedly muže tak dlouho. Tak dlouho pomáhaly přežít jejich civilizaci... a proto musely sedět včele. Můžete se ptát, kde seděli kmenoví stařešinové. (Kryon pobaveně.) V čele! Protože ony bývaly kmenovými stařešiny. Říkal jsem vám to už? Staré ženy. Muži je milovali. Tři dny v roce se oblékali jako vy - do vašich barev a starali se o děti. To byl jejich způsob, jak vám říct: "Milujeme vás." To je Valentýn v lemurijském stylu.

A tak to je.


Kryon

Zdroj originálu: https://www.amberwolfphd.com/freeaudio

Poznámka ke kopírování:

Pro Lemurijské sesterstvo channeloval Lee Carroll a do češtiny přeložila Marie K. (www.lemurijske-sesterstvo.webnode.cz) Tyto channelingy nejsou určeny k hromadnému šíření po sociálních sítích, ani e-mailem a jsou určeny především ženám. Pokud máte pocit, že víte o někom, komu by tyto informace pomohly v životě, povězte mu o tomto projektu a nechte na něm, aby se sám či spíše sama rozhodla. Děkujeme.