Lemurijské sesterstvo
Kryonovy channelingy

Kryonův sedmnáctý channeling

Následující channeling byl přijat ve Phoenixu 16. ledna 2016 a je určen výhradně pro Lemurijské sesterstvo!!!

Zdravím vás, drahé dámy, já jsem Kryon z magnetické služby.

Můj partner při těchto setkáních ustupuje a zůstává po celou dobu stranou. To, co říká, slyší poprvé, až když později přehrává audio záznam. Není mu dovoleno, aby zde zůstal a poslouchal. Je to jiné než obvykle (pozn. překl.: než při channelinzích určených všem). Takže on neví, co je zde řečeno. Je to uctění pohlaví těch, které jsou zde a které to mají slyšet jako první. A o pohlaví chci hovořit.

Drahé, Bůh není muž. Řekl jsem to už dříve - nenechte se zmást mužským hlasem. Na druhé straně závoje není žádné pohlaví. Bůh není ani žena. Velký Tvořivý Zdroj je energie, je bezpohlavní, je to energie (s)tvoření. Vaše duše také nemá žádné pohlaví. Prošla oběma pozemskými pohlavími - prožila všechny "mužské" i "ženské" věci, abyste byly vyvážené. Hlas, který nyní slyšíte, nemá žádné pohlaví. Hlas, který nyní slyšíte, ten ví, kdo jste. Ví také to, co znají jen ženy.

Chci to vyjasnit. Pravděpodobnost, že jste byly Lemuřankami a teď jste zde coby ženy, je jako hod kostkou - není příliš vysoká. Pravděpodobnost, že to tak bude u každé z vás zde v místnosti, abyste mohly oslavit Sesterstvo a možná si i připomenout společné časy, je velmi nízká. A přesto vám říkám, že tomu tak je u úplně každé z vás v místnosti. Úplně u každé. A to je synchronicita starých duší. Jste ve správnou chvíli na správném místě. Jak poznáte, že jste byly Lemuřanky? Pokud to necítíte, tak mi prostě jen věřte.

Být Lemuřankou také může znamenat, že jste byly na některém z ostrovů, které se vyvinuly z toho původního. A těch bylo mnoho. Sesterstvo šlo ruku v ruce s Lemuřany. Bylo praktikováno dlouho po zániku Lemurie. Mnoho, mnoho let. Takže nemluvíme nezbytně jen o "té" zdrojové skupině s Mele´ha. Mluvíme o energii vstupující do systému, který uctívá ženy posvátným způsobem. Systému, který dnes už neexistuje. Dokonce ani žádný, který by se mu blížil. A to ani ten, který mají Aboriginci. Ne doopravdy. Ne doopravdy...

Chci vás vzít znovu zpět. A opět vám chci ukázat další obraz. Ve shrnutí pro ty, které toto dřív neslyšely - malý kontinent, který se později přeměnil na Havajské ostrovy, se původně vytvořil díky "hot spotu" (žhavý bod vzniklý v důsledku působení sopky), který vytvořil bublinu a vyzdvihl horu Havaj vysoko k nebesům. Téměř celou ji odhalil, což vytvořilo malý kontinent. Na planetě jsou podobné "hot spoty" se stejným efektem - působily takovým způsobem, že dokonce vytvořily i ledovce. To je pro planetu typické. Havaj je stále "hot spotem". Tato žhavá místa časem odezní, uklidní se. A tak se tento kontinent postupně začal nořit zpět do oceánu a ti, kteří na něm žili, netušili, jestli jednou zcela nezmizí. Byly to děsivé časy. Klesání se zastavilo a z vrcholů hor se staly ostrovy, ale to Lemuřané nevěděli. Netušili, jak moc se potopí. Ale to nejsou časy, které oslavujeme. Oslavujeme časy, kdy jste byly spolu v úplné vznešenosti na svém minikontinentu. Oslavujeme to, jak ženy "navigovaly" lidstvo na tom místě. To, co jste dělaly, jak jste se cítily a jaké to bylo. Některé z vás tam byly. Ne všechny spolu. V rozmezí mnoha, mnoha let a mnoha životů jste se podílely na tom, o čem mluvíme. To je to, co ve vás rezonuje pravdou. Ne to, co cítíte k ostatním ženám. Je to to, co cítíte v sobě, vaše zkušenosti a prožitky. To vás svedlo dohromady. Bylo to velmi odlišné.

Chci, abyste věděly něco, co znají jen ženy. Tak za prvé - vy všechny v místnosti jste už rodily. Všechny. Možná ne v tomto životě, ale všechny jste prošly tím speciálním prožitkem, kdy ve vás rostl život. Úplně každá žena to zná a každá také ví, že to není jen o biologii.

Když ve vás roste život, pak to zvýší vaše uvědomění. Není to jen biologie a není to jen "ženské". Není to jen proto, že k tomu máme "vybavení". (Pozn. překl.: Kryon do toho skutečně zahrnul i sebe, tady i později v textu používá výraz "my".) Je to životní síla, která vstupuje do nás žen. A jak dítě roste, pláčete radostí, že se můžete podílet na tak nádherné věci. Nejen biologie! Vy to víte, já to vím. Jak je to nádherné a velkolepé! A v těch dobách to věděl každý. To je to, co vyčleňuje dárkyně života, nositelky života, rodičky lidstva - muži i ženy, všichni přišli skrze vás. A při tom procesu, kdy máte v sobě dítě, jste všechny ty měsíce "vyživovány" (pozn. překl.: mám dojem, že Kryon mluví o tom, že je do nás vlévána velmi specifická síla). A ženy to vědí. Sníte jinak. Ženy to vědí. Nemění se ve vás jen chemie. V té době se mění celé vaše vědomí. A vědomí je tedy to, o čem mluvíme, protože vaše vědomí je jiné. Připravují se ve vás duchovní znalosti a nástroje, které přesahují "normál" (pozn.: když v nás roste nový život). Vy jste ty, které jsou pak v úplném spojení se Zdrojem. Mužské spojení bylo vždy především s Gaiou. Jejich zodpovědností byla komunikace se Zemí. Vaší byla komunikace s Nebesy. Dokonce i dnes domorodci dokáží vidět určité spojení pohlaví se Zemí a Nebesy. Nicméně velmi odlišné. Muži rybařili a na jiných místech lovili zvěř. Byli spojení s půdou. Ale potřebovali VÁS. Vy jste zde kvůli obřadu.

Co kdybych vám pověděl o obřadu, o kterém jsem vám dosud neřekl? Jednou ročně, při zimním slunovratu, se v Lemurii něco dělo. A Mele´ha, ty jsi to už napodobila. Teď ti dáme malé "probuzení", protože jsi neměla tušení, co to bylo. 21. prosince v Lemurii - 2012 (pozn. překl.: na Havaji se konala událost zvaná Lemurijský chór) jste měli muže i ženy a nazvali jste to "sesterstvo". Muži požádali, aby zde směli být. Mohly jste muže rozmístit kamkoli. Ty jsi rozhodla, že budou vně. Kdyby jich bylo víc, vytvořili by kruh, který by obklopoval ženy uvnitř. To jste dělali v Lemurii - při každém zimním slunovratu. Byla to oslava života, ale především tak muži oslavovali VÁS. A tohle je to, co dělali: tak zaprvé, kruh musel být úplný. Ženy musely být uvnitř - jako střed květiny. Muži vás zcela obklopovali. Nebyla zde žádná mezera, byly jste zcela obklopeny. A pak vám zpívali. Slyšely jste někdy nádheru mužského chóru? Čistě mužský chór, zpívající společně - ne silně, ne "chvástavě", ale jemně. Jako je tomu u dnešních tzv. havajských zpěvů - harmonickým způsobem. Zpívali písně, které všichni znali, aby vás oslavili.

Myslíte si, že je to o mužích a ženách, ale není. Není. Je to o rovnováze. Dnes se setkáváte jako ženy bez mužů - je to začátek návratu k něčemu nádhernému. Potřebujete to znovu zažehnout, vzpomenout si, pochopit a vědět. Oni tehdy věděli, že ženy nesou životní sílu, která je u vás jiná. U nás. A proto vám zpívali. Ty písně byly tak krásné, že jste plakaly. Vážili si toho, jak jste je celý rok vedly - jak jste jim říkaly, kde mají rybařit, někdy se tato místa měnila den co den. Uvědomovali si vaši moc a to, že dokážete s Tvořivým Zdrojem komunikovat velmi rychle a velmi snadno. To oni neměli. Jejich spojení bylo silně spojené s Gaiou. Starali se o Gaiu pro vás. Oni získávali potravu, ale věděli, kdo jste vy. A toto je oslava a potenciál, který se vrací - ne do stejného systému, ale k uznání a poznání toho, proč zde skutečně jste. Co opravdu dokážete. A jak dobré v tom jste. Jsme jemné, laskavé, jsme dárkyně života, jsme soucitné - to je to, kdo jste. Kdo my jsme coby ženy. A muži to věděli. A slyšet mužské hlasy, které vás obklopovaly v chóru... na to jste čekaly celý rok. Bylo to nádherné. A vy jste kvůli tomu v noci ani nespaly, když to skončilo. TO je rovnováha. Je to součást sesterstva.

A tak to je.


Kryon

Zdroj originálu: https://www.amberwolfphd.com/freeaudio

Poznámka ke kopírování:

Pro Lemurijské sesterstvo channeloval Lee Carroll a do češtiny přeložila Marie K. (www.lemurijske-sesterstvo.webnode.cz) Tyto channelingy nejsou určeny k hromadnému šíření po sociálních sítích, ani e-mailem a jsou určeny především ženám. Pokud máte pocit, že víte o někom, komu by tyto informace pomohly v životě, povězte mu o tomto projektu a nechte na něm, aby se sám či spíše sama rozhodla. Děkujeme.